1. Хто проводить курси?

Увагу потрібно звернути на викладачів, які вас будуть навчати. Звичайно це повинні бути практикуючі масажисти, які мають за плечами досвід роботи з різними клієнтами. А крім цього вони ще мають уміти цей досвід передати, тобто пояснити нюанси, що стосуються технічних прийомів, методики, відчуття м’язів і т.д.

Для викладення теоретичного матеріалу можуть запрошуватись, наприклад лікарі чи реабілітологи. Тому перед тим як оплачувати курси масажу і проходити навчання, варто дізнатись хто вас буде навчати.

2. Відгуки випускників

Дуже добре, якщо про курси масажу є позитивні відгуки випускників, особливо якщо це ваші знайомі чи друзі. В будь-якому випадку таких випускників варто пошукати і розпитати про їх враження від навчання на курсах масажу, які вас зацікавили.

3. Навчально-матеріальна база

Також важливо дізнатись про навчальні матеріали, які використовують на курсах та приміщення де будуть проходити курси масажу. Добре, щоб там було достатньо місця для розміщення декількох масажних столів. Це дасть змогу одночасно практикуватись більшій кількості студентів, і відповідно групові заняття займатимуть менше часу.

4. Кількість студентів у групах

Чим менші групи тим більша увага до кожного студента. Це дає можливість краще проконтролювати роботу кожного, звернути увагу на помилки та допомогти їх виправити. Добре якщо на практичних заняттях група не перевищує 12 осіб, тобто 6 пар.

5. Вартість навчання

Вартість навчання на курсах масажу може бути різною. Це залежить від багатьох факторів, зокрема матеріальної бази, досвіду та рівня викладачів, умов навчання, програми та тривалості курсів.

Не варто обирати курси масажу відштовхуючись від їх вартості. А краще вияснити, наскільки якісне навчання вони пропонують. Щоб потім не розчаровуватись, якщо не будуть виправдані очікування.

В окремих випадках, низька вартість курсів масажу може виправдати очікування. Наприклад, якщо курси масажу лише запустили навчання і їм важливо добре себе зарекомендувати і отримати перших студентів. Але це скоріше виняток з правила.

Слід розуміти, що організація навчання і його проведення потребує певних затрат і матеріальних і часових. Тому низька вартість навчання не найкращий орієнтир при виборі курсів масажу, тим паче, якщо мова йде про невеликі навчальні групи.

6. Навчальна програма

Навчальна програма також важливий елемент курсів масажу. Про неї також ви маєте право дізнатись наперед. По-перше це дасть вам змогу порівняти різні курси між собою, а по-друге перевірити чи все, що було в програмі ви проходили під час навчання.

7. Консультування та підтримка після закінчення курсу

Великою перевагою деяких курсів масажу є наявність підтримки та подальшої консультації своїх випускників. Це неабияк допомагає у набутті досвіду, подальшому працевлаштуванні та початку кар’єри масажиста.

Можливість підтримувати своїх випускників у подальшій професійній діяльності може проводитись у різний спосіб: організація спільноти своїх випускників, закрита група у ФБ, періодична організація майстер класів, та підвищення кваліфікації, семінари, різні благодійні акції тощо.

8. Сертифікат після закінчення

Це хоч і не основна ознака, однак і про неї слід згадати. Напевно вже немає таких курсів масажу, після закінчення яких, не видають ніяких документів. Звичайно повинен бути сертифікат, який би засвідчував закінчення курсів.

Але важливо пам’ятати, що знання та уміння значно важливіші за документ, який ви отримаєте. І подальша ваша кар’єра залежить якраз від користі, яку ви зможете принести пацієнтам, а не від того який у вас сертифікат і їх кількість.

Школа професійного масажу у м. Дрогобичі ,,Massage Pro”, запрошує студентів для навчання різних видів масажу. Наші курси масажу відповідають високим стандартам якості. Ми щиро ділимось здобутим досвідом, і не забуваємо про наших випускників навіть після закінчення навчання.