Курси масажу від

Massage Pro

Допоможемо стати фахівцем, до котрого захочуть звертатись люди!

Базові курси

MassageLeaningPro

Масажист універсал 7 в 1
 • Курс включає Класичний, Лімфодренажний, Антицелюлітний, Медовий, Масаж обличчя, Вакуумний, Аромомасаж;
 • термін навчання 3 місяці;
 • 106 годин занять;
 • + додатковий бонус – заняття по шкірних хворобах та заняття по 1-й домедичній допомозі при невідкладних станах.
 • сертифікат після проходження курсу.
Популярні техніки масажу 3 в 1
 • Курс включає Класичний, Лімфодренажний, Антицелюлітний масаж;
 • термін навчання 2 місяці;
 • 86 годин занять;
 • високі стандарти навчання + кваліфіковані викладачі.
 • сертифікат після проходження курсу.

Експрес курси

Це можливість швидко (впродовж декількох днів) навчитись робити один із видів масажу, який ви зможете робити для себе чи рідних в домашніх умавах.

У нас ви можете навчитись таким масажам:

Стоун масаж

Стоун терапія – технологія точкового масажу з використанням природних каменів.

Вакуумний масаж

Застосування вакуумної терапії для покращення фізіологічного стану організму людини.

Спортивний масаж

використовується для підвищення фізичної працездатності, зняття втоми, профілактики травм

Аромомасаж

Використанні цілющих властивостей чистих ефірних олій, отриманих з природних джерел

Класичний масаж

Базовий вид масажу з універсальними прийомами та технікою, якого потрібно навчитись у першу чергу.

Гавайський масаж ломі-ломі

Древній масаж із складною технікою і надзвичайно розслабляючою дією, якого варто навчитись.

Медовий масаж

Оздоровчий вплив біологічно активних компонентів меду на організм людини.

Антицелюлітний

Це лікувальна процедура, яка впливає на основні механізми розвитку целюліту

Гречаний масаж

Застосування ціілющих властивостей нагрітої гречаної крупи, знижує втому, виводить токсини

Лімфодренажний

Покращує круообіг лімфи. Різновиди антицелюлітного масажу, їх принцип дії та результатівность.

Тайський масаж

Дуже популярна техніка масажу з унікальними прийомами та особливими перевагами

Індійський масаж

Індійський Аюрведичний масаж Абхянга, енергетична процедура з безцінною користю для здоров’я

Стань фахівцем

Що для цього потрібно?

 1. Ваша робота повинна приносити результат
 2. Могти дати цінні рекомендації та допомогти у вирішені конкретної проблеми
 3.  Працювати виключно в межах своєї компетенції та нести відповідальність за свої дії
 4. Постійно розвиватись. Удосконалювати та оновлювати свої знання та технічні навички.
 5. Націлюватись на довготривалу результативну роботу з клієнтами, а не на одноразових послугах

Навчайся на практиці

Практика найкращий учитель!

Саме тому, ми надаємо велике значення практичним заняттям. Відпрацьовуємо прийоми та техніку, ділимось практичним досвідом, який приносить результат. Даємо можливість пройти практику масажиста.

Створи собі репутацію

Якщо тебе рекомендують, значить ти приносиш користь.

 • зможете працювати з різними категоріями людей і найголовніше,  знатимете, як їм допомогти.
 • своєю роботою зможете принести людям користь, що в даній сфері є найважливішим.

Перші регіональні курси масажу у Дрогобичі

/

Ми раді, що географія наших студентів постійно розширюється. На сьогодні ми вже маємо вдячних випускників з таких міст: Львів, Дрогобич, Ужгород, Трускавець, Борислав, Стрий, Моршин, Самбір, Стебник та інші. Ми вдячні вам за довіру, і хочемо бути для вас максимально корисними. Тому у майбутньому чекайте від нас приємних сюрпризів 🙂

Ми впевнені, що ті знання, які ви отримаєте на наших курсах будуть для вас корисними, і щиро віримо, що кожен знайде своє місце для їх застосування. А ми також готові вам у цьому допомагати.

Ми прихильники ідеї безперервної освіти масажистів, тому збираємось реалізувати її на базі нашої школи професійного масажу. Ідея полягає в тому, щоб кожен наш випускник, а також вже практикуючі масажисти, мали змогу отримати актуальну та цінну інформацію із сфери масажних технологій та реабілітації. Могли почерпнути досвід та попрактикуватись у провідних фахівців цієї галузі. Для цього плануємо запустити на регулярній основі практичні конференції та майстер-класи за участю фахівців із різних сфер – лікарів, реабілітологів, масажистів тощо

Відгуки наших учнів

Вже давно хотів написати відгук про школу масажу «Massage Learning Pro». Особисто мені дуже сподобалося навчання в цій школі. Маючи за плечима бойовий досвід мені це допомогло здійснити важкий перехід від військового життя до цивільного. Також за свою мету я поставив собі стати реабілітологом. Знання які надавав Іван ПРОКОПІВ разом з цілою кагортою лікарів та інших спеціалістів допомогли мені вступити до ВУЗу на спеціальність реабілітація.
На самих заняттях завжди була дружня атмосфера і взаїмопоміч. Навіть після закінчення школи ти не почуваєш себе покинутим, постійно обмінююся інформацією та є можливість відвідувати нові семінари та курси.
Що я отримав? По-перше, нові знання, по-друге нові знайомства, по-третє, перспективу росту в даній галузі.
Як що ти хочеш допомагати людям, то я дуже раджу школу масажу «Massage Learning Pro» під керівництвом Івана ПРОКОПІВА.

Максим Тимощенко

Дуже вдячний всім цим людям які пройшли зі мною це навчання . Якщо чесно емоції не передати . стільки чудових спогадів і головне отримані знання і пройдена практика під пильним контролем нашого класного наставника який завжди нам допомагав і класно все пояснював )) дуже всім дякую за це

Роман

Хочу подякувати професійнній школі масажу Massage Pro, за цих два місяця навчання, які пройшли, як один день, за високий рівень здобутих знаннь і різних видів масажу. Також окремо хочу висловити подяку нашому Керівнику Програми Прокопіву Івану, за плідну працю з нами за проходження класної практики, і за професіоналізм з його сторини і гарний підхід до студентів. Щиро Дякую!!!Рекомендую всім школу Massage Learning Pro!

Юрій Кузик

За час навчання усі ми стали дійсно однією родиною. Щиро дякую усім, і кожному зокрема, за час навчання який ми провели разом, за підтримку, за щирість. Особлива дяка нашому наставнику Івану Прокопіву; тільки мудра, добра , щира і надзвичайно професійна людина зуміє навчити і передати власні знання учневі! PS. Для майбутніх студентів школи масажу: Ви ніколи не пошкодуєте, що обрали саме ці курси масажистів! Це щиро, з власного досвіду!

Наталія Олексин

Хочу привітати нашу групу і викладача із закінченням курсу навчвння!Я дякую долі,що так склалося і я потрапила на навчання саме до п.Івана Прокопіва.Це було СУПЕРОВО!Ви не давали нам спуску в навчанні ,тим самим ліпили з нас хороших спеціалістів.Був стимул вчитися, атмосфера завжди цьому сприяла. Бажаю надалі всім професійного зростання і нових досягнень.А п.Івану Прокопіву нових студентів.Вам можна довіритися. Ще раз всім ДЯКУЮ!

Цвик Галина

Багато на курсах мене приємно здивувало …Навчання проходило на високому професійному рівні – як вичитка теоретичного матеріалу, так і практичні заняття. Хочу подякувати керівнику курсів за створення приємної та дружньої атмосфери та чудове спілкування під час занять!!! Після закінчення по будь-яких питаннях можна звернутися за порадою, прийти в гості. Дуже дякую!!!

Ельміра

Хочу висловити щиру подяку викладачам школи Івану Пецковичу та Івану Прокопіву за несамовиту працю в галузі здоров’я та краси. Це справжні майстри, чудові люди ,захоплені своєю справою. Саме через їхнє бажання навчити,передати свої знання та вміння, оволодіти технікою масажу може кожен нелінивий.
Індивідуальний підхід до кожного, доступність,терпеливість, вимогливість, – це той неповний перелік характеристик вчителів , завдяки яким я навчилася робити масаж.

Христина Хомяк

Всім привіт. Я також проходила навчання, та отримала безліч знань та позитивних емоцій. Щиро вдячна Прокопіву Івану, за навчання , та допомогу у працевлаштуванні. Бажано всім успіху у майбутній професії та кар’єрного росту для вас всіх. Тут вам допоможуть, підкажуть, та направлять у правильне русло.

Галій Іванна

Велика подяка п.Іванові, за знання, які я отримала в його школі масажу. У школі навчатися легко, цікаво, пізнавально, доступно у всіх відношеннях. Бажаю вам нових звершень, старанних студентів і завжди бути на крок попереду!!!

Ольга Богачкова

Сьогодні хочу висловити слова подяки п.Івану Прокопіву за відмінну роботу!В наш час дуже мало людей,які готові з повною відповідальністю підійти до своєї роботи і виконувати її на високому рівні💯,як вам це вдається. Ваша Школа Професійного Масажу була для мене найкращою і я багато чого навчилася і буду приїжати,щоб вчитися у майбутньому (семінари).Щиро дякую за віддані сили,витрачений час,особистий підхід і за чесність. Це навчання принесло не тільки знання а й нові знайомства з моєю групою.🥰❣🤝Бажаю всім професійних досягнень і стати професійними масажистами🏆🎊🎆👌

Віра Романишин

Приємна, дружня і творча атмосфера. Я справді відчула на собі,що навчальний процес дає результат,як і практичний, так і теоретичний. Безмежно вдячна за час проведений у Вашій школі, за розуміння,і можна сказати дружбу. Школа супер, а моя група була Особлива!!!

Баб'як Ірина

Хочу подякувати за чудовий семінар який відбувся 15 вересня 2019 року ðŸ‘‰ в школі професійного масажу “MASSAGE PRO” Семінар залишив багато позитивних вражень .Дякуємо за чудову атмосферу,приємне знайомство. Щиро рада що побувала на цьому навчанні (очікую нових семінарів). А також Бажаю школі “MASSAGE PRO” та Івану Прокопів процвітання,щоб по більше людей приїхали і побачили,які чудові знання можна отримати у цій школі.
Я досі під враженням,тому всім РЕКОМЕНДУЮ!!! Приходьте ,навчайтесь не пожалкуєте!!! Дізнавайтесь багато нового……

Христина Савула-Козловська

Я можу довго писати про курси і дуже довго розказувати атмосферу ,яка панує на курсах і людей, які там навчаються,адже мала нагоду познайомитися з цим всім особисто.) Я щаслива,що навчалась саме в цього сенсея і час проведений на заняттях для мене дуже важливий:) Тому замість тисячі слів скажу… прийди,спробуй і навчись!!!дякую вам)))

Ярина

Хочу подякувати п. Івану Прокопіву керівнику школи масажу, спеціалісту своєї справи, добрій людині за прекрасну можливість навчитись мистецтву масажу. Пройшла навчання у Вашій школі масажу і отримала велике задоволення, а також багато нових і цікавих знань, позитивних вражень і емоцій.А також дякую за чудове спілкування і приємну дружню атмосферу під час занять! Всім хто бажає навчитись масажу можу рекомендувати, не вагаючись-приходьте, записуйтесь та навчайтесь

Пусак Марія