MassageLearningPro – Масажист універсал

професійний курс масажу 7 в 1

Тут отримаєш більше

Про курс

 • “Масажист універсал” призначений для людей, які хочуть отримати результат від своєї роботи.
 • Програма курсу розрахована на 3  місяці,  142 год навчання, більша частина якого – практична робота.
 • Програма курсу включає Класичний масаж тіла з масажем обличчя +Лімфодренажний, Антицелюлітний з обгортанням + Медовий ручний та бамбуковими палицями+Вакуумно-роликовий з постановкою банок + Релаксуючий аромомасаж + Стоун масаж.
 • В навчальну програму входить заняття по шкірних хворобах та заняття по 1-й домедичній допомозі при невідкладних станах.
 • Заняття проходять у спеціальо облаштованому залі із сучасним обладнанням та засобами навчання.
 • Курси проводять досвідчені практикуючі фахівці, які працюють у провідних лікувальних комплексах.
 • В кінці навчання видається сертифікат.
 • Місце проведення м. Дрогобич.

В чому проблема і чому фахівцями стають не всі?

 

 • Бажаєте навчитись добре робити різні види масажу? Хочете стати кваліфікованим та затребуваним фахівцем, який зможе надавати якісні послуги і допомагати людям?

 • Ви багато знаєте про масаж і техніку його проведення, але на практиці все ж не володієте достатніми навичками та почуваєте себе невпевнено.

 • А може Ви маєте практичні навики роботи масажу, але не знаєте в яких ситуаціях і за яких умов слід їх застосовувати, а за яких – масаж може зашкодити.

Якою б не була ситуація, її можна виправити.

Ви можете стати фахівцем високого рівня, діяльність якого приноситиме людям користь. Для цього потрібні лише бажання та трохи часу.


Чи знаєте Ви багато людей, які дійсно являються фахівцями у своїй справі? Насправді таких людей не так уже й багато, а тому чутки про них поширюються швидко,  Саме тому робота одних цінується краще ніж робота інших. Саме тому до одних клієнти стають в чергу, а інші  сидять без роботи. Все справедливо, хіба ні? Якщо Ваша робота приносить людям користь, є для них цінною чи допомагає вирішити їх проблеми – то багато з них, не вагаючись, готові витягнути свої гаманці і заплатити вам за це.

Що потрібно для того, щоб стати фахівцем, до якого захочуть звертатись люди?

 1. Ваша робота повинна приносити результат
 2. Могти дати цінні рекомендації та допомогти у вирішені конкретної проблеми
 3.  Працювати виключно в межах своєї компетенції та нести відповідальність за свої дії
 4. Постійно розвиватись. Удосконалювати та оновлювати свої знання та технічні навички.
 5. Націлюватись на довготривалу результативну роботу з клієнтами, а не на однорозових послугах

MassageLearningPro – це вагомий крок у правильному напрямку

Що ви отримаєте від курсу MassageLearningPro?

 

 1. Грунтовні знання, які вам стануть потрібні у подальшій практичній діяльності.
 2. Навчитесь різним технічним прийомам масажу.
 3. Відповіді на всі теоретичні чи практичні питання, які у вас виникнуть.
 4. Масу позитивних вражень від проходження програми та постійне спілкування з однодумцями
 5. Сертифікат про закінчення курсів, а для найкращих рекомендації по працевлаштуванню.

Іван Іванович Пецкович

Магістр з фізичної реабілітації, викладач. Практикуючий фізіотерапевт, кінезотерапевт. Фахівець в області лікувального масажу з різними категоріями пацієнтів.

Досвід роботи масажистом у лікувальних закладах Трускавця та закордоном.

Розробник курсу MassageLearningPro.

Хто проводить курс?

preimushhestva_pokupok_v_polshe

Іван Романович Прокопів

Практикуючий масажист з медичною освітою, викладач.

Майстер інструментально банкового масажу, гречаного масажу, лімфодренажного, російського спа масажу, дитячого масажу, стоун масажу,медового масажу, антицелюлітного масажу,аромомасажу, класичного масажу,спортивного масажу.

Фахівець МММТ.

 

Додатковий бонус:

Семінар по шкірних хворобах

Практикум Перша домедична допоиога при невідкладних станах


 

Після проходження програми Ви:

 • вільно володітимете різними технічними прийомами масажу, з яких виберете для себе найбільш оптимальні.
 • запозичете досвід практикуючих фахівців, який перевірений багатьма роками роботи та численними пацієнтами
 • зможете працювати з різними категоріями людей і найголовніше,  знатимете, як їм допомогти.
 • своєю роботою зможете принести людям користь, що в даній сфері є найважливішим

А ось так проходять наші заняття

Ось що говорять учасники курсу MassageLearningPro

Чудові курси! Стверджую з власного досвіду. Спеціалісти Massage learning Pro- кваліфіковані молоді люди, які доступо та зрозуміло навчать та пояснять вам техніку та методику виконання різноманітних видів масажу. Знають як знайти індивідуальний підхід до кожного свого учня. Окрім того вони намагаються знайти місце подальшого працевлаштування для вас…і знаходять! Загалом навчання проходить у доволі дружній та приємній атмосфері. Класні курси. РЕКОМЕНДУЮ!)

Лисик Сергій

Хочу подякувати професійнній школі масажу Massage Learning Pro, за цих два місяця навчання, які пройшли, як один день, за високий рівень здобутих знаннь і різних видів масажу. Також окремо хочу висловити подяку нашому Керівнику Програми Прокопіву Івану, за плідну працю з нами за проходження класної практики, і за професіоналізм з його сторини і гарний підхід до студентів. Щиро Дякую!!!Рекомендую всім школу Massage Learning Pro!

Юрій Кузик

Я прийшла на курси з метою навчитися масажу, не маючи ні найменшого уявлення як це робиться! Багато на курсах мене приємно здивувало …Навчання проходило на високому професійному рівні – як вичитка теоретичного матеріалу, так і практичні заняття. Хочу подякувати керівнику курсів за створення приємної та дружньої атмосфери та чудове спілкування під час занять!!! Після закінчення по любих питаннях можна звернутися за порадою, прийти в гості. Дуже дякую!!!

Ельміра

Пишучи цей пост, хочеться вмістити багато слів подяки, вражень та емоцій які супроводжували впродовж курсу. Починаючи з перших занять, теоретичних лекцій, де давали максимум інформації у доступній формі, так як медиків серед нас було не так багато 😊влаштували атмосферу друзів, а згодом колег, де кожен міг справді відчути себе масажистом 💪🏻 весь курс пройшов на позитиві, легкості та невимушеності, чесно то повторила б ще 😅 дякую, за друзів, знання та за основу!!

Таня

Хочу висловити щиру подяку викладачам школи Івану Пецковичу та Івану Прокопіву за несамовиту працю в галузі здоров’я та краси. Це справжні майстри, чудові люди ,захоплені своєю справою. Саме через їхнє бажання навчити,передати свої знання та вміння, оволодіти технікою масажу може кожен нелінивий.
Індивідуальний підхід до кожного, доступність,терпеливість, вимогливість, – це той неповний перелік характеристик вчителів , завдяки яким я навчилася робити масаж.

Христина Хомяк

для мене курси масажу дали змогу вивчити шось нове…абсолютно необізнане для мене…це було дуже цікаво…уроки проходили швидко і пізнавально….весело і цікаво…а найголовніше це доступність пояснення…коли хтось чогось не розумів, чи шось не получалось, наші викладачі гарно і доступно все пояснювали і показували як індивідуально так і для всіх.

Роман

Завершив курси масажу . Можу сказати тільки : дякую і браво!!! Дуже задоволений навчанням. Викладачі знаходять підхід до кожного. Групи маленькі (6-7 чоловік) , що дає можливість на протязі заняття, яке триває близько 2-3-х годин, добре опрацювати матеріал . Найбільше сподобалося, що заняття не закінчуються до тих пір, поки кожен не покаже практично пройдений матеріал в даний день, якщо не виходить, пояснять ще раз. .Викладачі майстри своєї справи. Величезне спасибі !!! Результатом залишився задоволений!

Петро

Цe нe просто курси масажу……цe вeликий досвід спілкування, дужe ціквe навчання, взаєморозуміння, підтримка, хороший настрій, приємні знайомства, увага кожному учню, індивідуальний підхід, Іван кожну людину підтримав, зрозумів, допоміг……шкода, що так швидко пройшов час….дякую Вам за всe!

Olga

Я можу довго писати про курси і дуже довго розказувати атмосферу ,яка панує на курсах і людей, які там навчаються,адже мала нагоду познайомитися з цим всім особисто.) Я щаслива,що навчалась саме в цього сенсея і час проведений на заняттях для мене дуже важливий:) Тому замість тисячі слів скажу… прийди,спробуй і навчись!!!дякую вам)))

Ярина

Дуже вдячний всім цим людям які пройшли зі мною це навчання . Якщо чесно емоції не передати . стільки чудових спогадів і головне отримані знання і пройдена практика під пильним контролем нашого класного наставника який завжди нам допомагав і класно все пояснював )) дуже всім дякую за це )))

Роман

Добрий вечір! Хочу в першу чергу подякувати Івану Романовичу Школа масажу«Massage Learning Pro” За чудовий поданий матеріал, я дуже вдячна, що потрапила на Стоун масаж. Я сьогодні відчула, що таке (((Релакс)))(happy) я була просто в шоці… так класно,,, що всім рекомендую пройти цей курс Стоун-терапії.))) Дуже дякую за позитивні емоції.

Учасниця курсу

Хто хоче повчитися масажу, раджу всім школу масажу Massage Learning Pro у Дрогобичі. Багато теорії, а ще більше практики. Вміннями масувати, які я здобула в школі, були високо оцінені за кордоном. Раджу всім!!!

Mira Struk

Хотів подякувати massage lerning pro, за всі курси які ви проводите. Багато нового у вас можна навчитись та вдосконалювати свою кваліфікацію. Був на семінарі до медичної допомоги – взагалі, в захваті від почутого і багато чого навчився, тому бажаю щоб кожен Українець знав та вмів її надавати і багато тоді можна буде запобігти нещасних випадків. Дякую що ви є!

Учасник семінару та курсу.

Закінчила курси з різних вивід масажу і хочу подякувати школі масажу “Massage learning Pro” за навички здобуті тут. Отримала задоволення від навчання, масу знань та позитивних емоцій. Викладач Іван Прокопів добрий викладач і зразу видно майстер своєї справи.Щодо переваг то навчають всього з азів, індивідуальний підхід до кожного. На заняттях чудова та весела атмосфера. Після закінчення по любих питаннях можна звернутись за порадою. Також допомагають здібним випускникам з працевлаштуванням в тому числі і допомогли мені за що велике спасибі.
Якщо освоювати нову професію то тільки тут!👍👍👍

Марія Садова

Для кого цей курс протипоказаний

 1. Для тих хто шукає халяви і хоче отримати результат малими зусиллями.
 2. Для тих хто не несе відповідальність за свої дії та перекладає її на інших.
 3. Для неадекватів.

Результату не досягнути неможливо

Ми не проводимо експерементів і не розводимо демагогії.
Ділимось роками перевіреним досвідом, який приносить результат

Увага! Щоб не пропустити час наступного набору слідкуйте за анонсами в соцмережах або підписуйтесь на розсилку нижче.

Важливо! Для кращої якості викладання група обмежена кількістю 8-10 учасників, тому не зволікайте і приймайте рішення швидко. Наші випускники знають, що ми даємо більше ніж ви платите.

 

Набір учасників на навчання триває 

Вартість проходження курсу Масажист універсал

Оплату можна розділити на дві частини.

*Ціна вказана за комплексний курс.

**Кількість видів масажів можна зменшити чи збільшити, відповідно до цього зіниться ціна.

.

 

 

 

 

Для отримання детальної інформації звертайтесь за

тел: ‎0971846377

‎ ‎095 593 0948

Ми в   соціальних мережах   facebooklogo