Школа професійного масажу

Про школу

Ми розпочинали свою діяльність у 2015 році з комплексного курсу класичного масажу “Massage Learning Pro” який і зараз залишається базовим курсом нашої школи і найбільшою нашою гордістю.

З самого початку навчальної діяльності ми поставили собі за мету дати максимально цінності нашим студентам, виходячи з того досвіду, який у нас був на той час.Основним нашим завданням було, та й зрештою залишається зараз, – це не підготовка професійих масажистів, а навчити правильно і з користю робити масаж та показати ефективність його застосування при різних потребах.

Для того,щоб ефективно виконувати поставлене перед собою завдання, велику увагу приділяємо якостю навчання, формуємо невеликі навчальні групи, проводимо багато практичних занять, запрошуємо для лекцій чи практични занять різних фахівців: лікарів, фізіотерапевтів, масажистів, реабілітологів тощо.

Сьогодні наша школа професійного масажу – це система навчальних курсів з різних видів масажу. Це дає змогу вмбрати і навчитись лише того, що вам потрібно. Більше про наші курси дізнаєтесь тут

Крім цього ми регулярно проводимо одноденні симінари та практикуми з участю провідних фахівців з України, на яких удосконалюємо свої знання та навики в сфері масажу, реабілітації, тейпуванні, фізіотерапії та інших важливих напрямках.

Наша діяльність в основному зосереджена у містах Дрогобич та Трускавець. В цих містах ми надаємо навчальні та масажні послуги. Однак ставимо собі за мету популяризацію масажу у профілактичних та оздоровчих цілях і в іншх містах та регіонах. Тому постійно розвиваємось і розширюємо географію наших заходів. Організовуємо виїзні семінари, беремо умасть у благодійних акціях тощо.

Якщо ви хочете навчитись гарно та ефективно робити масаж для власних потреб чи з професійною метою запрошуємо до числа тих, хто вже зміг це зробити разом з нами 🙂

Якщо ви масажист, фахівець в області реабілітації фізіотерації чи інших суміжних галузях, любите те чим займаєтесь і можете поділитись досвідом – будемо раді співпраці. детальніше читайте у розділі партнерство.

Зрештою, ми сподіваємось, цей сайт буде корисним всім, хто цікавиться власним здоров`ям, хоче його зміцнити чи поправити завдяки фізчни вравам, масажу та іншм СПА процедурам.

Знак якості та визнання

Наша школа масажу є членом правління World Massage Council (Всесвітньої ради з масажу).
Тож крокуємо разом до кращого із найкращими !

Засновники та викладачі

Іван Пецкович

Магістр з фізичної реабілітації, викладач. Практикуючий фізіотерапевт, кінезотерапевт.

Фахівець в області лікувального масажу з різними категоріями пацієнтів: захворювання та травми опорно-рухового апарату, ДЦП, постінсультні стани та робота з професійними спортсменами з різних видів спорту.

Учасник International Military Sports Council (IMSC), фізіотерапевт у 7th IMSC Military World Games (військовий спортивний чемпіонат світу)

Багаторічний досвід роботи масажистом з лікувального та спа масажів у закладах Трускавця та закордоном.

Керівник та викладач школи MassageLearningPro.

Іван Прокопів

Практикуючий масажист з медичною освітою, викладач. Фізичний терапевт та ерготерапевт.

Майстер інструментально банкового масажу, гречаного масажу, лімфодренажного, російського спа масажу, дитячого масажу, стоун масажу,медового масажу, антицелюлітного масажу,аромомасажу, класичного масажу,спортивного масажу.

Фахівець МММТ.

Суддя чемпіонатів України з масажу.