Інформація сайту

ФОП Прокопів Іван Романович

м.Дрогобич вул. Левицького 1

тел.  +38 097 184 6377

тел. +38 095 593 0948

email: contact@massage-pro.org

Шановні читачі, та покупці наших послуг та товарів!

Ми намагаємось бути максимально відкритими та чесними із своїми клієнтами. Хочемо вибудувати хороші і довготривалі стосунки та принести максимальну користь через наші послуги та товари. Тому рекомендуємо ознайомитись з інформацією на цій сторінці, а в разі виникнення питань зв’язатись з нами через доступні на сайті засоби комунікації.

Правила та умови користування сайтом
 1. Терміни та визначення

1.1. Інтернет  сайт, який знаходиться за електронною адресою massage-pro.org, на якому Покупець може ознайомитися з представленими Послугами та Товарами ,  їхнім описом, цінами на Послуги та Товари, вибрати певний Товар, спосіб оплати і доставки Товарів, відправити замовлення електронною поштою або оформити замовлення телефоном.

1.2. Покупець – дієздатна фізична особа, яка замовляє, купує або використовує товари виключно для особистих потреб, не пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, і складає Замовлення за допомогою електронної пошти або телефону.

1.3. Зареєстрований покупець – Покупець, що надав про себе Продавцеві індивідуальну інформацію (прізвище, ім’я, по батькові , адресу електронної пошти , номер телефону), яка може бути використана для оформлення Замовлення неодноразово (дана інформація надається при оформленні Замовлення) .

1.4. Товар – об’єкт купівлі-продажу (річ), не вилучений і не обмежений в цивільному обороті і представлений до продажу на сторінках сайту за допомогою розміщення у відповідному розділі.

1.5 Послуга – це діяльність виконавця (продавця) з надання матеріального чи не матеріальне блага споживачу (покукцю). умови, якої описані і представлені на сторінках сайту у відповідних розділах.

1.6. Замовлення – належним чином оформлена заявка Покупця на купівлю Товарів чи Послуг, представлених в Інтернет-вітрині, відправлена через сайт, e-mail або повідомлена Покупцем Продавцю телефоном.

 1. Правила

2.1. Інформація, розміщена на сайті, може використовуватися тільки за умови дотримання всіх вимог, тому просимо уважно прочитати правила користування сайтом (далі – Правила / Правилами), що визначають порядок надання інформації і оформлення замовлення. Кожна Сторона гарантує іншій Стороні , що володіє необхідною право-і дієздатністю, а рівно всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для придбання товарів через Інтернет- вітрину massage-pro.org (далі – Сайт). У випадку, якщо Ви не згодні з цими Правилами, будь ласка, відмовтеся від використання інформації.

2.2. Замовляючи товари через Інтернет – вітрину, покупець погоджується з Правилами при оформленні Замовлення  або при наборі відповідного номера телефону.

2.3. Продавець залишає за собою право вносити зміни в ці Правила, в зв’язку з чим Покупець зобов’язується регулярно відслідковувати зміни в Правилах, розміщених на сайті massage-pro.org.

 1. Інтелектуальна власність

3.1. Вся текстова інформація та графічні зображення, які опубліковані на сайті, є власністю Продавця і його контрагентів. Назви торгових марок, товарних знаків і логотипи, які розміщені на сайті, є власністю їхніх власників.

 1. Момент укладання Замовлення

4.1. Сторони домовляються, що Замовлення на конкретні  Товари вважається укладеним і набирає чинності з моменту відправки Продавцем електронного листа за адресою, вказаною Покупцем, в якому Продавець підтверджує , що замовлення покупця прийняте, і замовлені товари будуть відправлені Покупцеві. З цього моменту Покупець зобов’язується прийняти замовлені і доставлені товари і заплатити за них узгоджену суму, якщо вона ще не була сплачена.

4.2. Сторони домовляються, що дані Правила регламентують відносини між Сторонами, що випливають з такого Замовлення.

 1. Права Покупця

5.1. Покупець має право купувати на сайті товари, дотримуючись порядку, встановленого даними правилами Магазину.

5.2. Покупець має право відмовитися від Замовлення Товару, укладеного з Магазином, інформуючи про це Продавця.

5.3. Покупець має право на обмін / повернення товару згідно ЗУ «Про захист прав споживачів», ознайомившись з правилами повернення товару.

 1. Зобов’язання Покупця

6.1. Покупець зобов’язується в умовах, встановлених даними Правилами та умовами сайту, користуватися послугами https://shop.full-life.com.ua .

6.2. Покупець зобов’язаний оплатити Товар способом оплати, обраним у розділі Доставка, і прийняти його в установленому порядку.

6.3. Покупець зобов’язаний забезпечити секретність даних підключення, не розголошувати їх третім особам і забезпечити, що жодні треті особи не скористаються його даними підключення для отримання послуг і ( або) для Замовлення або придбання Товару у Продавця. Покупець несе відповідальність за будь-які дії третіх осіб, якщо вони здійснені з використанням даних підключення Покупця. Всі обов’язки і відповідальність, що виникли або пов’язані з діями третіх осіб з використанням даних підключення Покупця, покладаються на Покупця.

6.4. У разі зміни даних, зазначених Покупцем у формі реєстрації, Покупець зобов’язаний їх оновити.

6.5. Покупець зобов’язаний у формі реєстрації надати повну, детальну і правильну інформацію про себе. Якщо Покупець у формі реєстрації надає неточні чи невірні дані, Продавець має право анулювати реєстрацію і видалити дані або обмежити можливості Покупця користуватися сайтом.

6.6. Покупець, замовляючи Товар, зобов’язується вказати місце доставки товарів.

6.7. Покупець зобов’язується особисто прийняти Товар або під час оформлення замовлення вказати в «Зауваженнях » іншу особу, яка прийме товар. Іншим особам, які не будуть вказані при оформленні Замовлення, товари передані не будуть.

 1. Права Продавця

7.1. Якщо Покупець намагається зашкодити стабільності та безпеці роботи сайту або порушує свої зобов’язання, Продавець має право негайно і без попередження обмежити або зупинити можливість Покупця користуватися Магазином або, в особливих випадках, анулювати реєстрацію Покупця.

7.2. Продавець залишає за собою право в будь-який час, не повідомивши Покупцеві, перервати надання послуг, змінювати магазин повністю або його окремі частини.

7.3. Продавець має право тимчасово або повністю перервати діяльність Магазину, заздалегідь про це не повідомивши Покупцеві.

 1. Зобов’язання Продавця

8.1. Продавець зобов’язується довести до відома Покупця необхідну і достовірну інформацію про товар.

8.2. Продавець зобов’язується відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних» дотримуватися права Покупця на конфіденційність наданої ним інформації, зазначеної у формі реєстрації та оформлення Замовлення.

8.3. Продавець зобов’язується доставити замовлений Покупцем товар за вказаною ним адресою, з урахуванням умов, зазначених у розділі Доставка. Товари відсилаються зі складу в Словаччині. Доставка зазвичай займає 5-8 робочих днів.

8.4. Якщо Продавець,  зважаючи на важливі обставини, не може поставити Покупцеві замовлений Товар, він зобов’язується запропонувати йому аналогічний, найбільш подібний за своїми характеристиками. Якщо покупець відмовляється прийняти аналогічний або найбільш подібний за своїми характеристиками товар, Продавець зобов’язаний повернути покупцеві гроші, якщо оплата вже була здійснена, протягом 15 (п’ятнадцяти) днів з моменту отримання товару та заповненої заяви на повернення.

8.5. Продавець залишає за собою право невиконання зобов’язань у разі виникнення форс – мажорних обставин.

 1. Характеристики товару

9.1. Характеристики кожного товару Сайту massage-pro.org вказуються в описах, розміщених на сайті.

9.2. Продавець не несе відповідальність за те, що товари на сайті за своїм кольором, формою або іншими параметрами можуть відрізнятися від реальних розмірів, форм або кольорів через властивості монітора Покупця.

 1. Відповідальність

10.1. Покупець повністю відповідає за достовірність даних, зазначених у формі реєстрації. Якщо Покупець у формі реєстрації не надає точні дані, Продавець не несе відповідальність за наслідки, що виникають.

10.2. Покупець несе відповідальність за свої дії, користуючись сайтом

10.3. Продавець звільняється від будь-якої відповідальності у випадках, якщо шкода виникла через те, що Покупець, не врахувавши рекомендацій Продавця і своїх зобов’язань, не ознайомився з даними Правилами, незважаючи на те, що така можливість йому була надана.

10.4. Якщо на сайті massage-pro.org  є посилання на сайти інших підприємств, установ, організацій та осіб, Продавець не несе відповідальність за розміщену ними інформацію і здійснювану діяльність.

10.5.  У разі якщо не вдається вирішити суперечку або розбіжності шляхом переговорів, всі розбіжності розглядаються в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Оплата та доставка

Оплата

Наразі на сайті є два можливі способи оплатити замовлення – готівкою при отриманні товару, або через платіжну систему  за допомогою платіжної банківської картки Visa/Mastercard. Інші варіанти оплати можна індивідуально узгодити  зателефонувавши до менеджера або за допомогою електронної пошти.

Контактна інформація знаходиться у вкладці контакти.

Доставка

Доставка замовленого товару здійснюється за допомогою курєрської служби Нова Пошта та Укр Пошта. Вартість доставки розраховується за тарифами відповідних курєрських компаній

Звертаємо Вашу увагу, що відомості про наявність товару і його ціна є довідковою інформацією і вимагають підтвердження співробітниками магазину. У деяких випадках можлива відсутність замовленого Вами товару або зміна його ціни. У зв’язку з цим ми рекомендуємо уточнювати ці дані за вказаними на сайті телефонами.

Повернення товару чи коштів

Шановні покупці наших послуг та товарів!

Ми хочемо, щоб купівля товарів на нашому сайті була для вас максимально простою та приємною.

Тому ми гарантуємо повернення коштів чи товарів у перераховани нижче випадках.

Повернення коштів за навчання:

Повернути оплачені кошти за навчання можна лише за багатоденні навчальні курси після першого заняття. 

У звязку з організаційними витратами, нажаль ми не зможемо повернути кошти за:

 • однодені чи дводенні майстеркласи,
 • одноденні чи дводенні курси,
 • семінари,
 • виїзні заняття.
Повернення  товару:

Іноді товар може не підійти або не сподобатися, тому ви завжди можете повернути його протягом 14 календарних днів після доставки (отримання кур’єром, у відділенні «Нова Пошта» та «Укрпошта»

Щоб повернути товар, потрібно виконати 3 прості кроки:
 1. Необхідно вислати на електронну адресу contact@massage-pro.org повністю заповнену «Заяву на повернення товару». В темі листа вкажіть назву товару та дату покупки.
 2.  Дбайливо упакуйте ТОВАР в оригінальну упаковку в повній комплектації (товари, що поставляються в комплекті, необхідно повертати також).
 3. Зверніться до найближчого відділення «Нова Пошта»  та відправте товар, згідно з інструкцією, яка Вам була надана на електронну адресу. Всі дані для оформлення повернення у відділенні «Нової Пошти» чи у відділенні «Justin» будуть вказані у відповіді на лист із заявою на повернення.

ВАЖЛИВО! Повернення коштів здійснюється впродовж 30 днів з дати подачі заявки.

На жаль, ми не зможемо прийняти повернення в деяких випадках:
 • Після 14-ти днів з моменту його отримання.
 • При відсутності «Заяви на повернення товару» із зазначенням причини повернення.
 • При неповній комплектації повернення: відсутності упаковки, в якій вам товар був доставлений, ярликів, етикеток та ін. Якщо товари були у вжитку.
Шкода, але ми не зможемо оформити повернення на:
 • косметичні засоби, та олійки для масажу;
 • Масажні щітки та масажери індивідуального вжитку, які були у використанні.
 • Поверненню не підлягають товари, перелік яких визначений Постановою Кабінета Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р.

*Повернення грошей за доставку здійснюється тільки в разі отримання товару із дефектами. Заміна бракованого товару Якщо ви отримала товар з заводським дефектом: пошкоджена упаковка або не працює механізм, ми обов’язково обміняємо його на одиницю відповідної якості

Повернення товару протягом встановленого терміну гарантії.
 1. наявність документа від уповноваженого виробником сервісного центру, де вказано, що дефект є істотним (товар неналежної якості);
 2. дотримані правила експлуатації товару зазначені у інструкції.
 3. цілісність комплекту непорушена

 

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності – короткий огляд

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Дана Політика конфіденційності встановлює порядок одержання, зберігання, обробки, використання та розкриття інформації, в тому числі персональних даних Користувача.

Персональні дані та іншу інформацію про Користувача заповнює Користувач.

1.2. Massage Pro надає великого значення інформаційної відкритості та надає можливість Користувачу ознайомитися з порядком використання інформації, яку Massage Pro отримує від Користувача за допомогою Сайта https://massage-pro.org/ Massage Pro наполегливо рекомендує повністю ознайомитися із Політикою конфіденційності, щоб Користувач повною мірою розумів правила приватності . Ви можете швидко отримати доступ до будь-якого розділу Політики конфіденційності, які коротко сформульовані тут, перейшовши за посиланням на сторінку з вищезгаданої Політикою конфіденційності.

1.3. Використовуючи будь-яку частину Сайту, Користувач автоматично надає свою згоду з умовами цієї Політики конфіденційності. Користувач не має права використовувати Сайт, якщо він не згоден з умовами цієї політики конфіденційності або якщо він не досяг встановленого законом віку, коли він має право укладати такі угоди. У цьому випадку, Користувачеві забороняється використовувати Сайт, будь-яку інформацію, розміщену на Сайті, будь-які послуги, що надаються за допомогою Сайту і Користувач зобов’язаний покинути Сайт.

1.4. Massage Pro не несе відповідальності за порядок одержання, зберігання, обробки, використання та розкриття Персональних даних Користувача сторонніми підприємствами та організаціями, які не перебувають у власності або під керуванням Massage Pro, та фізичними особами, які не є працівниками Massage Pro, навіть якщо Користувач отримав доступ до сайтів, товарів або послуг цих осіб за допомогою Сайту.

1.5. Користувач визнає, що у разі недбалого ставлення Користувачем до безпеки і захисту його персональних даних і даних авторизації треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису і персональних та інших даних користувача. Massage Pro не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

1.6. Достатнім повідомленням Користувача про включення його персональних даних до бази даних «Клієнти Massage Pro» буде лист-повідомлення, спрямоване на електронну пошту Користувача, зазначену при реєстрації.

 1. ДАНІ І ПОРЯДОК ЇХ ЗБОРУ

2.1. Massage Pro збирає інформацію на Сайті з двох джерел:

2.1.1 Персональні дані, що представляють собою інформацію, яка дає можливість встановити особу Користувача та/або використовуватися для зв’язку з Користувачем, коли Користувач добровільно надаєте її Massage Pro.

До такої інформації відноситься ім’я, прізвище, по батькові, адресу місцезнаходження та адресу електронної пошти Користувача.

2.1.2. Інша інформація, яку сайт збирає автоматично при відвідуванні Користувачем Сайту.

Інформація, яка може збиратися автоматично, включає:

– Адреси сторонніх сайтів, з яких Користувач перейшов на Сайт;

– Адреса мережевого протоколу IP (IP-адресу) Користувача;

– Сторінки, що переглядав Користувач;

– Технічну інформацію про браузер і комп’ютери Користувача;

– Інформацію про помилки роботи ресурсу, ініційованих Користувачем;

2.2. Massage Pro також зберігає на комп’ютері Користувача файл cookie-як допоміжний засіб для функціональності Сайту. Коли Користувач відвідує Сайт, Massage Pro автоматично відстежує інформацію про візит, використовуючи стандартні інструменти Інтернет-індустрії, в тому числі програмне забезпечення для відстеження в мережі Інтернет, журнали сервера і файли cookie першої сторони. Файли cookie являють собою текстові файли, які Сайт розміщує на жорсткому диску. У файлах cookie може зберігатися інформація про комп’ютер Користувача, тип використовуваного ним браузера і кількість відвідувань того чи іншого сайту з даного комп’ютера. Massage Pro також використовує файли cookie для того, щоб дати Сайту можливість зберегти інформацію про Користувача і під час повторних відвідувань Користувачем Сайту, забезпечити більш комфортне і ефективне використання Сайту.

2.4. Інформація, яку Massage Pro збирає автоматично, сама по собі не може використовуватися для встановлення особи Користувача. Вся інформація не змінюється в процесі збору даних.

 1. СПОСІБ І МЕТА ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ / ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ.

3.1. Інформація про Користувача, в тому числі персональні дані, використовуються з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, податкових та відносин у сфері бухгалтерського обліку, виконання договірних зобов’язань з надання послуг.

3.2. Метою одержання, зберігання, обробки та використання Персональних даних Користувача є захист інтересів Користувача і Massage Pro, а також надання Користувачу послуг, включаючи показ персоналізованої або загальної інформації, поліпшення якості Сервісу.

3.3. Massage Pro може використовувати ім’я, прізвище, по батькові, адресу електронної пошти, пароль Користувача для ідентифікації як користувача Сайту.

3.4. Massage Pro використовує інформацію, що збирає в загальних оперативних цілях, у тому числі з метою вдосконалення Сайту і Massage Pro в цілому.

3.5. Massage Pro може використовувати контактну інформацію в поштових розсилках, а саме повідомляти Користувача про нові можливості, акції та інші новини Сайту Massage Pro, а також для відправки інших повідомлень рекламного характеру від Massage Pro або від партнерів Massage Pro, що пройшли ретельний відбір, про товари і послуги, які можуть представляти для Користувача інтерес. Користувач може відмовитися від проведення розсилки, скориставшись посиланням «Скасувати підписку» в отриманому від Massage Pro електронному листі. Якщо при цьому у Користувача виникли проблеми, він  може написати Massage Pro за електронною адресою contact@massage-pro.org

 1. УМОВИ НАДАННЯ ДОСТУПУ ДО БАЗИ ДАНИХ

4.1. Передача Персональних даних третім особам допускається в наступних випадках:

 • після отримання згоди Користувача, до якого відноситься ця інформація;
 • при необхідності передачі Персональних даних з метою виконання замовлення або запиту Користувача;
 • за обгрунтованими запитами державних органів, які мають право отримувати такі дані.

в тому, випадку якщо, на думку Massage Pro Користувач порушує умови даної Угоди та/або інших договорів і угод між Massage Pro і Користувачем.

4.2. Користувач дозволяє Massage Pro дозволяти іншим компаніям, з якими Massage Pro уклав відповідні угоди, отримувати, зберігати й обробляти дані про Користувача (крім Персональних даних), такі як IP-адреса Користувача, файли cookie, а також статистична інформація про активність Користувача для поліпшення якості надаваних цими компаніями послуг та інформації рекламного характеру.

4.3. Також розкриття персональних даних проводиться при замовленні Користувачем послуг на Сайті, але тільки в обсязі, який необхідний для ідентифікації Користувача і його замовлення.

 1. ПОРЯДОК ЗМІНИ/ВИДАЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ

5.1. Користувач в будь-який момент має право не надавати Massage Pro особисту інформацію або вирішити заблокувати прийом файлів cookie. Користувач також можете відмовитися від отримання від електронних листів рекламного характеру, або ж звернутися до Massage Pro із запитом про те, щоб Massage Pro не ділився особистої інформацією, зібраної на Сайті, з неафілійованими третіми особами для використання ними в їх власних маркетингових цілях. Звернутися з таким запитом Користувач може, відправивши електронного листа за адресою contact@massage-pro.org

5.2. Робота деяких можливостей Сайту, для яких необхідна наявність інформації про Користувача, може бути припинена з моменту зміни/видалення інформації.

5.3. Персональні дані Користувача зберігаються до моменту їх видалення Користувачем.

5.4. Достатнім повідомленням Користувача про видалення чи іншій обробці персональних даних буде лист (інформація), спрямоване на електронну пошту, вказану Користувачем.

 1. КОНТАКТНІ ДАНІ eTachki.com®

6.1. У разі виникнення питань, побажань, скарг, відносно інформації, яку надає Користувач, Користувач може звернутися за контактною електронною адресою: contact@massage-pro.org

 1. ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

7.1. Massage Pro робить всі розумні запобіжні заходи для захисту конфіденційності даних. Тільки ті співробітники Massage Pro, яким необхідно виконувати робочі функції, для яких потрібний доступ до особистої інформації користувачів, мають доступ до інформації про користувачів.

 1. ПОРЯДОК ЗМІНИ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

8.1. Shopping for life може змінити умови політики конфіденційності. У такому випадку Shopping for life замінить версію документа на сторінці «Політика конфіденційності». Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як Massage Pro на Сайті захищає інформацію про Користувачів.

8.2. Massage Pro не несе відповідальності за шкоду або збитки, які поніс Користувач або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов Даної Політики конфіденційності, інструкцій або вказівок про порядок використання Сайту, щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.

 1. ДОДАТКОВІ УМОВИ

9.1. У разі, якщо будь-яке положення Політики конфіденційності, включаючи будь-яку пропозицію, пункт або їх частину, визнається таким, що суперечить закону, або є недійсним, це не вплине на інші положення, які, не суперечать закону, вони залишаються в повній силі і є дійсними, а будь-яке недійсне положення, або положення, яке не може бути виконано, без подальших дій Сторін, вважається зміненим, виправленим в тій мірі, в якій це необхідно для забезпечення його дійсності і можливості виконання.

9.2. Користувач має права передбачені Законом України «Про захист персональних даних» від             1 червня 2010 року № 2297-VI.

9.3. Дана Політика конфіденційності поширюється на Користувача з моменту, коли під час використання Сайту він при передачі своїх Персональних даних погодився з умовами даної Політики конфіденційності та діє до тих пір, поки на Сайті зберігається будь-яка інформація про користувача, у тому числі і персональні дані.

9.4. Massage Pro може в будь-який момент і без повідомлення Користувача поступитися своїх прав за даним третій стороні.

9.5. До відносин між Massage Pro і Користувачем, застосовується законодавство України. Кожна сторона повністю погоджується з тим, що відповідні суди України мають виняткову юрисдикцію щодо будь-яких претензій і суперечок, які стосуються Угоди.

 

Контакти

З метою ефективності віддаємо перевагу вести ділову кореспонденцію електронною поштою.

Ось мейл для зв’язку – contact@massage-pro.org

Перед тим, як писати, будь ласка, зверніть увагу на наступне:

Дана поштова скринька використовується суто для ділових справ, тобто для обслуговування клієнтів, спілкування з парнерами чи вирішення інших подібних питань.

***

Ось пару типових ситуацій:

Якщо вас цікавлять курси масажу чи косметології ви можете ознайоитись з ними тут – курси масажу  або курси косметології

Якщо вас щось турбує або цікавить в межах тематики сайту (професія масажиста, види масажу, масаж при різних захворюванях, техніка та властивості масажу), то для початку перегляньте статті блогу. Якщо не знайдете відповіді, то залиште запитання у коментах до однієї із публікацій, яка максимально наближена до вирішення вашого питання. Ми все читаємо і оперативно намагаємось відповідати.

Стосовно того, якими матеріалами користуємось для навчання та роботи на сайті є ціла рубрика Використовуємо. Перегляньте. Можливо ви знайдете те що вас цікавить. Крім того все те що ми використовуємо для роботи та навчання ви можете знайти у нашому профільному магазині.

Щодо співпраці та реклами ознайомтесь будь-ласка із сторінкою Партнерство

***

Якщо не знайшли те що шукали, ну що ж, тоді телефонуйте

З питань навчання, чи замовлення продукції

Іван  –тел.  +38 097 184 6377   +38 095 593 0948

З питань маркетингу та реклами:

Дмитро – тел. +38 097 340 58 98

Зворотній зв’язок

13 + 5 =