Відгуки наших студентів 

Хочу висловити щиру подяку викладачам школи Івану Пецковичу та Івану Прокопіву за несамовиту працю в галузі здоров’я та краси. Це справжні майстри, чудові люди ,захоплені своєю справою. Саме через їхнє бажання навчити,передати свої знання та вміння, оволодіти технікою масажу може кожен нелінивий.
Індивідуальний підхід до кожного, доступність,терпеливість, вимогливість, – це той неповний перелік характеристик вчителів , завдяки яким я навчилася робити масаж.

Христина Хом'як

Навчання в Школі масажу “Massage Learning Pro” приносить лише задоволення.Тільки тут можна знайти у поєднанні: високий рівень знань, гнучкий графік навчання, індивідуальний підхід до кожного, а також ціна-якість.
Хочу підкреслити особливо високу професійну майстерність нашого викладача, п.Івана Прокопів. Протягом заняття використовує безліч активностей: візуальні матеріали, відео, бесіди, діалоги, інтернет ресурси, проводить зустрічі з лікарями різних спеціальностей.Заняття проходить інформативно та цікаво. Ти, прийшовши на заняття, не лякаєшся своєі неграмотності, ти комфортно можеш задати питання викладачу, тобі завжди прийдуть на допомогу. Тепла атмосфера в колективі допомагає швидше засвоіти матеріал. Після кожного уроку вже є нові знання.
Я отримала не лише знання, а й неймовірне знайомство з хорошими, позитивними людьми, а також натхнення до подальшоі праці.
Бажаю успіхів майбутнім студентам та наснаги викладачу !

Мар'яна Габрусь -Штинда

Я дуже задоволена що обрала саме ці курси. Щиро вдячна п.Івану Прокопіву за навчання, це надзвичайно позитивна людина, вмілий майстер своєї справи , чітко все пояснить і навчить. Дякую за теплу і дружню атмосферу у колективі. Успіхів і процвітання Вам!!!
P.s Тому, хто ще вагається, не зволікайте, записуйтесь, не пошкодуєте…👍

Ференц Іванна

Шановний Іван Романович, щиро вдячний за отримані теоретичні, а особливо практичні навчання. Ваша компететність, спокій, доступність та професіоналізм допомогли мені дуже добре освоїти курс масажу. Приємний колектив, невеличкі зупинки на каву-брейк приносять хорошу атмосферу. “Massage Learning Pro” – це хороша інвестиція для кожного хто проходить навчання! Удачі та процвітання Вам!))

Юрій Гурський

Велика подяка п.Іванові, за знання, які я отримала в його школі масажу. У школі навчатися легко, цікаво, пізнавально, доступно у всіх відношеннях. Бажаю вам нових звершень, старанних студентів і завжди бути на крок попереду!!!

Ольга Богачова

Хочу подякувати професійнній школі масажу Massage Pro, за цих два місяця навчання, які пройшли, як один день, за високий рівень здобутих знаннь і різних видів масажу. Також окремо хочу висловити подяку нашому Керівнику Програми Прокопіву Івану, за плідну працю з нами за проходження класної практики, і за професіоналізм з його сторини і гарний підхід до студентів. Щиро Дякую!!!Рекомендую всім школу Massage Learning Pro!

Юрій Кузик

Хочу подякувати за чудовий семінар який відбувся 15 вересня 2019 року 👉 в школі професійного масажу “MASSAGE PRO” Семінар залишив багато позитивних вражень .Дякуємо за чудову атмосферу,приємне знайомство. Щиро рада що побувала на цьому навчанні (очікую нових семінарів). А також Бажаю школі “MASSAGE PRO” та Івану Прокопів процвітання,щоб по більше людей приїхали і побачили,які чудові знання можна отримати у цій школі.
Я досі під враженням,тому всім РЕКОМЕНДУЮ!!! Приходьте ,навчайтесь не пожалкуєте!!! Дізнавайтесь багато нового……

Христина Савула-Козловська

Дуже вдячний всім цим людям які пройшли зі мною це навчання . Якщо чесно емоції не передати . стільки чудових спогадів і головне отримані знання і пройдена практика під пильним контролем нашого класного наставника який завжди нам допомагав і класно все пояснював )) дуже всім дякую за це

Роман

Я можу довго писати про курси і дуже довго розказувати атмосферу ,яка панує на курсах і людей, які там навчаються,адже мала нагоду познайомитися з цим всім особисто.) Я щаслива,що навчалась саме в цього сенсея і час проведений на заняттях для мене дуже важливий:) Тому замість тисячі слів скажу… прийди,спробуй і навчись!!!дякую вам)))

Ярина

За час навчання усі ми стали дійсно однією родиною. Щиро дякую усім, і кожному зокрема, за час навчання який ми провели разом, за підтримку, за щирість. Особлива дяка нашому наставнику Івану Прокопіву; тільки мудра, добра , щира і надзвичайно професійна людина зуміє навчити і передати власні знання учневі! PS. Для майбутніх студентів школи масажу: Ви ніколи не пошкодуєте, що обрали саме ці курси масажистів! Це щиро, з власного досвіду!

Наталя Олексин

Хочу подякувати п. Івану Прокопіву керівнику школи масажу, спеціалісту своєї справи, добрій людині за прекрасну можливість навчитись мистецтву масажу. Пройшла навчання у Вашій школі масажу і отримала велике задоволення, а також багато нових і цікавих знань, позитивних вражень і емоцій.А також дякую за чудове спілкування і приємну дружню атмосферу під час занять! Всім хто бажає навчитись масажу можу рекомендувати, не вагаючись-приходьте, записуйтесь та навчайтесь

Пусак Марія

Я прийшла на курси з метою навчитися масажу, не маючи ні найменшого уявлення як це робиться! Багато на курсах мене приємно здивувало …Навчання проходило на високому професійному рівні – як вичитка теоретичного матеріалу, так і практичні заняття. Хочу подякувати керівнику курсів за створення приємної та дружньої атмосфери та чудове спілкування під час занять!!! Після закінчення по любих питаннях можна звернутися за порадою, прийти в гості. Дуже дякую!!!

Ельміра

Hits: 7