Відгуки наших студентів

👩‍🎓🤓 Завершивши Курси масажу Дрогобич/Стрий/Самбір/Борислав/Трускавець/Львів можу сказати тільки одне: це дуже крута школа з високим та доступним рівнем знань для кожного бажаючого😎👍

Заняття проводяться в комфортній атмосфері, Ivan Prokopiv чудовий викладач та приємна людина що вміє розкласти все по поличках та професійно показати на практиці.

Також, подобається і те, що деякі лекції проводять запрошені фахівці.

Практичні занняття – це дуже цікаво, певною мірою, виклик собі)) не в кайф просто щось там мнути, в кайф- коли знаєш що ти мнеш,як це потрібно робити і який буде результат🤓

Особисто для мене, бачити, як від рук починає “оживати” слухняно, (іноді не дуже🤪) матерія, тіло,…для мене це щось надзвичайне, це захоплює….

Тому…усім бажаючим, усім тим ,хто цікавиться своїм тілом, кому подобається
” просто щось там мнути”, щиро рекомендую заняття в цій школі !
Після закінчення навчання ви не просто будете
“мняцкати”🤪 ви будете мняцкати зі знаннями і ще більшим інтересом і отримувати від цього кайф😎♥️

Дана Савуляк

 Дорогі друзі,раджу відвідати всім ,хто бажає стати масажистом, цю чудову школу.Тут навчають найкращі професіонали своєї справи,серед них,керівник,людина- талант, чудовий вчитель-Іван Прокопів.Такі геніальні фахівці є прикладом для наслідування.рузі,раджу відвідати всім ,хто бажає стати масажистом, цю чудову школу.Тут навчають найкращі професіонали своєї справи,серед них,керівник,людина- талант, чудовий вчитель-Іван Прокопів.Такі геніальні фахівці є прикладом для наслідування.

Уляна Вітрів Ольшанецька

Я дуже рада,що закінчила саме цю школу масажу,тому,що тут найкращі кваліфіковані
викладачі і знайдуть підхід до кожного.

Наталя Коваль

Я дуже рада, що проходила навчання саме в цій школі!
Уроки по анатомії людини були доступними та зрозумілими. Я впевнена, кожен дізнався для себе щось нове. Практики було достатньо, щоб запам’ятати все, що потрібно знати про масаж. Іван кожному присвятив достатньо часу, і все пояснив, показав, навчив!
Щиро рекомендую!!!

Настя Тершак

Закінчила курси масажу у цій школі, дуже задоволена знаннями, які отримала. Враження неймовірні, емоції просто зашкалюють. Величезне дякую викладачу школи Івану за його важку працю, яку він вкладає в кожного учня👍🏼 Все було просто бомбезно 🤗 Всім, хто хоче навчитися масажу, рекомендую навчатися саме тут!!! Я впевнена Ви не пожалкуєте👍🏼👍🏼👍🏼

Оксана Спанчак

Супер масажна школа!
Після закінчення курсів
Іван Прокопів допомагає порадами та підказками,
в моєму випадку навіть знайшов мені роботу в масажному кабінеті в м.Трускавець.
Всім рекомендую!!!

Роман Локатур

Сьогодні хочу висловити слова подяки п.Івану Прокопіву за відмінну роботу! В наш час дуже мало людей, які готові з повною відповідальністю підійти до своєї роботи і виконувати її на високому рівні💯, а вам це вдається. Ваша Школа Професійного Масажу була для мене найкращою і я багато чого навчилася і буду приїжати, щоб вчитися у майбутньому (семінари). Щиро дякую за віддані сили, витрачений час, особистий підхід і за чесність. Це навчання принесло не тільки знання а й нові знайомства з моєю групою.🥰❣🤝Бажаю всім професійних досягнень і стати професійними масажистами

Віра Романишин

Приємна, дружня і творча атмосфера. Я справді відчула на собі, що навчальний процес дає результат, як і практичний, так і теоретичний. Безмежно вдячна за час проведений у Вашій школі, за розуміння, і можна сказати дружбу. Школа супер, а моя група була Особлива!!!

Баб'як Ірина

Хочу привітати нашу групу і викладача із закінченням курсу навчвння!Я дякую долі,що так склалося і я потрапила на навчання саме до п.Івана Прокопіва.Це було СУПЕРОВО!Ви не давали нам спуску в навчанні ,тим самим ліпили з нас хороших спеціалістів.Був стимул вчитися,атмосфера завжди цьому сприяла.
Бажаю надалі всім професійного зростання і нових досягнень.А п.Івану Прокопіву нових студентів.Вам можна довіритися.
Ще раз всім ДЯКУЮ!

Цвик Галина

Тут учитися дуже добре,  Іван дуже гарно і правильно підносить матеріал, так щоб всі зрозуміли і дуже гарно ставиться до всіх.
Тут все супер👍😉.
Так,що гайда всі сюди і незадумуйтесь, тут ви станета професійними масажистами 100%. Я сам приїхав дуже з далеку тільки заради цієї школи массажу і це не дарма, я тут дуже багато чого навчився.

Молнар Орест

Хочу висловити щиру подяку викладачам школи Івану Пецковичу та Івану Прокопіву за несамовиту працю в галузі здоров’я та краси. Це справжні майстри, чудові люди ,захоплені своєю справою. Саме через їхнє бажання навчити,передати свої знання та вміння, оволодіти технікою масажу може кожен нелінивий.
Індивідуальний підхід до кожного, доступність,терпеливість, вимогливість, – це той неповний перелік характеристик вчителів , завдяки яким я навчилася робити масаж.

Христина Хом'як

Навчання в Школі масажу “Massage Learning Pro” приносить лише задоволення.Тільки тут можна знайти у поєднанні: високий рівень знань, гнучкий графік навчання, індивідуальний підхід до кожного, а також ціна-якість.
Хочу підкреслити особливо високу професійну майстерність нашого викладача, п.Івана Прокопів. Протягом заняття використовує безліч активностей: візуальні матеріали, відео, бесіди, діалоги, інтернет ресурси, проводить зустрічі з лікарями різних спеціальностей.Заняття проходить інформативно та цікаво. Ти, прийшовши на заняття, не лякаєшся своєі неграмотності, ти комфортно можеш задати питання викладачу, тобі завжди прийдуть на допомогу. Тепла атмосфера в колективі допомагає швидше засвоіти матеріал. Після кожного уроку вже є нові знання.
Я отримала не лише знання, а й неймовірне знайомство з хорошими, позитивними людьми, а також натхнення до подальшоі праці.
Бажаю успіхів майбутнім студентам та наснаги викладачу !

Мар'яна Габрусь -Штинда

Я дуже задоволена що обрала саме ці курси. Щиро вдячна п.Івану Прокопіву за навчання, це надзвичайно позитивна людина, вмілий майстер своєї справи , чітко все пояснить і навчить. Дякую за теплу і дружню атмосферу у колективі. Успіхів і процвітання Вам!!!
P.s Тому, хто ще вагається, не зволікайте, записуйтесь, не пошкодуєте…👍

Ференц Іванна

Шановний Іван Романович, щиро вдячний за отримані теоретичні, а особливо практичні навчання. Ваша компететність, спокій, доступність та професіоналізм допомогли мені дуже добре освоїти курс масажу. Приємний колектив, невеличкі зупинки на каву-брейк приносять хорошу атмосферу. “Massage Learning Pro” – це хороша інвестиція для кожного хто проходить навчання! Удачі та процвітання Вам!))

Юрій Гурський

Велика подяка п.Іванові, за знання, які я отримала в його школі масажу. У школі навчатися легко, цікаво, пізнавально, доступно у всіх відношеннях. Бажаю вам нових звершень, старанних студентів і завжди бути на крок попереду!!!

Ольга Богачова

Хочу подякувати професійнній школі масажу Massage Pro, за цих два місяця навчання, які пройшли, як один день, за високий рівень здобутих знаннь і різних видів масажу. Також окремо хочу висловити подяку нашому Керівнику Програми Прокопіву Івану, за плідну працю з нами за проходження класної практики, і за професіоналізм з його сторини і гарний підхід до студентів. Щиро Дякую!!!Рекомендую всім школу Massage Learning Pro!

Юрій Кузик

Хочу подякувати за чудовий семінар який відбувся 15 вересня 2019 року ðŸ‘‰ в школі професійного масажу “MASSAGE PRO” Семінар залишив багато позитивних вражень .Дякуємо за чудову атмосферу,приємне знайомство. Щиро рада що побувала на цьому навчанні (очікую нових семінарів). А також Бажаю школі “MASSAGE PRO” та Івану Прокопів процвітання,щоб по більше людей приїхали і побачили,які чудові знання можна отримати у цій школі.
Я досі під враженням,тому всім РЕКОМЕНДУЮ!!! Приходьте ,навчайтесь не пожалкуєте!!! Дізнавайтесь багато нового……

Христина Савула-Козловська

Дуже вдячний всім цим людям які пройшли зі мною це навчання . Якщо чесно емоції не передати . стільки чудових спогадів і головне отримані знання і пройдена практика під пильним контролем нашого класного наставника який завжди нам допомагав і класно все пояснював )) дуже всім дякую за це

Роман

Я можу довго писати про курси і дуже довго розказувати атмосферу ,яка панує на курсах і людей, які там навчаються,адже мала нагоду познайомитися з цим всім особисто.) Я щаслива,що навчалась саме в цього сенсея і час проведений на заняттях для мене дуже важливий:) Тому замість тисячі слів скажу… прийди,спробуй і навчись!!!дякую вам)))

Ярина

За час навчання усі ми стали дійсно однією родиною. Щиро дякую усім, і кожному зокрема, за час навчання який ми провели разом, за підтримку, за щирість. Особлива дяка нашому наставнику Івану Прокопіву; тільки мудра, добра , щира і надзвичайно професійна людина зуміє навчити і передати власні знання учневі! PS. Для майбутніх студентів школи масажу: Ви ніколи не пошкодуєте, що обрали саме ці курси масажистів! Це щиро, з власного досвіду!

Наталя Олексин

Хочу подякувати п. Івану Прокопіву керівнику школи масажу, спеціалісту своєї справи, добрій людині за прекрасну можливість навчитись мистецтву масажу. Пройшла навчання у Вашій школі масажу і отримала велике задоволення, а також багато нових і цікавих знань, позитивних вражень і емоцій.А також дякую за чудове спілкування і приємну дружню атмосферу під час занять! Всім хто бажає навчитись масажу можу рекомендувати, не вагаючись-приходьте, записуйтесь та навчайтесь

Пусак Марія

Я прийшла на курси з метою навчитися масажу, не маючи ні найменшого уявлення як це робиться! Багато на курсах мене приємно здивувало …Навчання проходило на високому професійному рівні – як вичитка теоретичного матеріалу, так і практичні заняття. Хочу подякувати керівнику курсів за створення приємної та дружньої атмосфери та чудове спілкування під час занять!!! Після закінчення по любих питаннях можна звернутися за порадою, прийти в гості. Дуже дякую!!!

Ельміра