Експрес курси

Експрес курси “Масаж для себе близьких та рідних” – це можливість швидко (впродовж декількох днів) навчитись робити один із видів масажу, який ви зможете робити для себе чи рідних в домашніх умавах.

До нас часто звертаються з проханням показати як робити масаж самому, у домашніх умовах, то дитині після бронхіту, то чоловіку з болями в спині, то дружині з головною біллю….. Ми вирішили ввести короткі експресс курси з таких видів масажу: масаж гололови, масаж спини, масаж рук та ніг, реабілітаційний масаж після травм чи захворювань. На цих курсах Ви навчитесь правильно робити масаж конкретної частини тіла, дізнаєтесь на що звернути увагу і у яких випадках масаж протипоказаний. Вам розкажуть і научать усьому тому завдяки чому можна полегшити, або зняти болі спини, голови, при застійних явищах дихальних шляхів, покращити ваше самопочуття, та допоможе зняти втому!

Медовий ручний масаж та бамбуковими палицями

Про корисні властивості медового масажу відомо здавна. Ця оздоровча процедура має безліч переваг в порівнянні з класичним масажем, так як мед дуже швидко вбирається в шкіру, і всі його біологічно активні компоненти швидко потрапляють у кров і включаються в обмін речовин.

Вартість  1700 грн

Тривалість6 год

Сторінка курсу

 

Масаж голови

Вартість  500 грн

Тривалість1 год

Пластифікуючий хіромасаж обличчя

Вартість  5200 грн

Тривалість24 год

Цілющий масаж (вогняне прогрівання)

Вартість  4500 грн

Тривалість8 год

Гречаний масаж

Гречаний масаж,або компреси нагрітою гречкою використовувались ще за давніх часів.Знахарі,народні цілителі лікували настоями трав,гарячими травами з гречаною крупою різні хвороби – від простуд та гейморитів до міозитів та артритів.Гречка допомагала не тільки при тілесних недугах,але й використовувалась як антидеприсант.
Особливий аромат,який виділяє нагріта гречка заспокоює,створює відчуття домашнього затишку.Сухе тепло гречки має судинорозшируючу,анестизуючу,здатність.
Потрібно відзначити ще одну корисну властивість гречаної крупи – адсорбація.Завдяки їй під час масажу токсини,які виділяються разом з потом,вбираються крупою і назавжди покидають наш організм

Вакуумно-роликовий масаж з постановкою банок

Вакуумно-роликовий масаж (вакуумна терапія) — це метод лікування не менш давній, ніж ручний масаж чи мануальна терапія; він застосовувався в стародавньому Єгипті, Китаї, Індії, в Латинській Америці. Механізм фізіологічної дії вакуумного масажу складається з механічного, нервово-рефлекторного та гуморального компонентів впливу на організм.

Вартість1900 грн

Тривалість 7 год

Сторінка курсу

Мікс масаж бамбуковими палицями та віниками (лімфодренажний, медовий)

Вартість  4500 грн

Тривалість 12 год

Давайте дружити!

Масажні столи від 4000

масажні столи

Все для масажу тут

Анатомічні плакати

анатомічні плакати

Анатомічні моделі

Квітень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Найбільш популярні статті

Рубрики

Задати запитання