Якщо ви плануєте працювати масажистом то рано чи пізно вам доведеться задати собі це питання. І тут я не відкрию ніякої таємниці, якщо скажу що чим швидше ви задасте собі це питання тим краще. Бо часто буває так, що відповідь на це питання починають шукати працюючі масажисти. І у цьому нічого дивного нема, ну і щось страшного теж, бо як говорить народна мудрість – краще пізно, ніж ніколи :).

Працюючи на роботі чи зі своїми клієнтами масажисту потрібно самостійно вміти виявити потреби, проблемні зони, та причини скарги людини, яка до нього звернулась. А також знайти ефективний спосіб їй допомогти. Це називається – досвід. І так це правда – досвід приходить з часом роботи. Але фундамент на якому цей досвід будується закладається під час навчання. І чим навчання, краще тим легше масажисту адаптуватись до роботи з реальними клієнтами.

На наших курсах масажу ми намагаємось закласти саме такий фундамент нашим студентам. і навіть дати можливість отримати перший досвід.

Для цього потрібні:

  • гарні теоретичні знання з анатомії на фізіології та розуміння багатьох процесів які відбуваються в організмі людини. Як відомо в Україні, щоб працювати масажистом медична освіта не обов’язков, але без грунтовних знань анатомії фізіології та ряду інших прикладних знань з медицини, масажист не зможе надавати якісних послуг. Для цього у нас на курсах є лекції профільних лікарів, щоб дати студентам потрібні і якісні знання.
  • багато годин практичних занять. З цією метою програма курсу масажу складена таким чином, щоб кожен студент мав достатньо часу та можливості на практиці відпрацювати вивчені прийоми та техніку масажу
  • Робота з реальними пацієнтами. Для цього після закінчення навчання на курсі, та складання підсумкового екзамену ми залучаємо студентів до практики у військовий госпіталь та дитячий центр де є можливість отримати досвід роботи з  військовими після поранень та дітками з обмеженими можливостями.