Класичний масаж

Класичний масаж – найпошириніший вид масажу, який ніколи не втратить популярності.Він має дуже широке застосування і є основою для багатьох інших видів масажу. Класичний масаж має давню історію і за цей час накопичилась велика кількість технічних прийомів, кожен з яких виконує свою функцію і застосовується в певній послідовності та в різних випадках. Тому не всі прийоми і техніки можуть бути корисні людині. Тому фахові масажисти повинні знати коли і в яких випадках можна їх застосовувати.

Класичний масаж можна виконувати на різних частин тіла: спині, животі, руках, ногах, голові. Цей вид масажу має широке застосування, тому його виконують як у профілактичних так і у лікувальних цілях. Класичний масаж, також корисний при відновленні функціональності організму та з розслабляючою та релаксуючою метю.

  • Тривалість занять63 год.
  • Вартість курсу – 4400 грн

Сторінка курсу

 

Стоун масаж

СТОУН МАСАЖ — безцінний дар природи.

Масаж камінням (або стоун масаж) — одна з популярних розслаблюючих процедур, яка допомагає повернути бадьорість духу і розслабитися від щоденних стресів і буденної суєти. Суть процедури полягає в особливому впливі фахівця на певні ділянки тіла за допомогою каменів з вулканічних порід, мармуру або базальту. Для такого масажу використовуються камені природного походження, які ідеально відшліфовані природним способом: вітром, піском або водою.
З давніх часів відомо, що камені природного походження мають неймовірними цілющими здібностями: вони чудово справляються зі стресом, втомою, знімають напругу і налагоджують психоемоційний стан людини. Також відомо, що камені здатні поглинати негативну енергію людини і натомість дарувати позитивну і чисту. Завдяки цим властивостям, після масажу людина відчуває себе завжди розслабленою відпочившою, а деякі відчувають почуття «оновлення».
Стоун масаж припускає метод термотерапії: чергування холодних і гарячих каменів на різних ділянках людського тіла. Масаж гарячими каменями чудово дозволяє розслабитися і повернути душевну рівновагу. Завдяки теплу, що виходить від каменів, запускаються обмінні процеси, розслабляються м’язи і поліпшується кровообіг. Масаж холодними каменями підвищує м’язовий тонус і є відмінним засобом проти тромбозу. Зазвичай процедура триває півтори години

Сторінка курсу

Іспанський масаж

Іспанський масаж включає в себе безліч найрізноманітніших технік, дії спрямовуються на самі різні ділянки тіла. Традиційно виділяють іспанський масаж обличчя і шиї, який отримав величезне поширення в косметології, і іспанський масаж по тілу.

Також існують особливі методики іспанського масажу, спрямовані на зняття втоми і стресу, для надання дії на дихальну, нервову, серцево-судинну системи організму людини, суглобової апарат. Для кожної системи використовується своя унікальна методика. Всього відомо понад 6000 прийомів іспанського масажу.

Іспанський масаж вимагає від майстра не тільки гарного знання анатомії, фізіології, методик мануального дії, але й творчого підходу. Головна відмінність іспанського масажу від класичного полягає у величезній кількості прийомів, застосовуваних під час сеансу, поряд з цим ні один з них не повторюється двічі. Іспанський масаж повинен проводитися з урахуванням особливостей організму хворого. Майстер чуйно відгукується на кожну зміну в організмі клієнта і відповідно до них проводить коригування. Так, для кожної конкретної людини використовується і окрема методика масажу, яка змінюється навіть у ході повторних сеансів.

Спортивний масаж

Спортивний масаж – вид масажу, який застосовується для поліпшення стану спортсмена і його спортивної форми. Також використовується для підвищення фізичної працездатності, зняття втоми, профілактики травм і захворювань опорно-рухового апарату. Спортивний масаж поділяють на попередній і відновний.

Завдання спортивного масажу:

• поліпшити стан нервово-м’язового апарату спортсмена і особливо тих м’язів, на які падає велике навантаження;
• підвищити спортивну працездатність;
• сприяти швидкому входженню в спортивну форму.

Дитячий масаж
Медовий Масаж

Про корисні властивості медового масажу відомо здавна. Ця оздоровча процедура має безліч переваг в порівнянні з класичним масажем, так як мед дуже швидко вбирається в шкіру, і всі його біологічно активні компоненти швидко потрапляють у кров і включаються в обмін речовин.

Вартість 700 грн

Тривалість5-6 год

Сторінка курсу

 

Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масаж застосовують у випадках: •Схильність до повноти; • Проблеми з мікроциркуляцією, внутрішні набряки, що виникають внаслідок старіння організму; • Варикозне розширення вен, при якому спостерігається порушення лімфатичного відтоку в області ніг; • Необхідність у корекції фігури, схудненні; • Набряклі типи целюліту; • Захворювання, при якому відбувається порушення нормального метаболізму

Вартість1550 грн

Тривалість – 4 заняття (12 год)

Сторінка курсу

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж – це лікувальна процедура, яка впливає на основні механізми розвитку целюліту, є складовою більшості антицелюлітних програм і забезпечує левову частку їх ефективності.

Вартість1600 грн

Тривалість4 заняття (12 год)

Сторінка курсу

Гречаний масаж

Гречаний масаж,або компреси нагрітою гречкою використовувались ще за давніх часів.Знахарі,народні цілителі лікували настоями трав,гарячими травами з гречаною крупою різні хвороби – від простуд та гейморитів до міозитів та артритів.Гречка допомагала не тільки при тілесних недугах,але й використовувалась як антидеприсант.
Особливий аромат,який виділяє нагріта гречка заспокоює,створює відчуття домашнього затишку.Сухе тепло гречки має судинорозшируючу,анестизуючу,здатність.
Потрібно відзначити ще одну корисну властивість гречаної крупи – адсорбація.Завдяки їй під час масажу токсини,які виділяються разом з потом,вбираються крупою і назавжди покидають наш організм

Вакуумний масаж

Вакуумно-роликовий масаж (вакуумна терапія) — це метод лікування не менш давній, ніж ручний масаж чи мануальна терапія; він застосовувався в стародавньому Єгипті, Китаї, Індії, в Латинській Америці. Механізм фізіологічної дії вакуумного масажу складається з механічного, нервово-рефлекторного та гуморального компонентів впливу на організм.

Вартість900 грн

Тривалість 6-7 год

Сторінка курсу

Аромомасаж масаж

Аромотерапія – це давня наука, яка полягає на використанні цілющих властивостей чистих ефірних олій, отриманих з природних джерел, з метою оздоровлення та омолодження тіла.

Вартість1500 грн

Тривалість3 заняття (8-9год)

Сторінка курсу

Масаж обличчя