Калентарний екватор зими вже позаду, але сезон довгих холодних вечорів ще триває. Це час теплих светрів, чаю з лимоном і медом, запаху кориці і гвоздики, довгих вечорів в компанії улюбленої книги і м’якого пледа. У світі масажу та фізіотерапії це найкращий час для чудових зігріваючих, чуттєвих і надзвичайно розслаблюючих процедур. То що запропонувати своїм клієнтам, щоб урізноманітнити не тільки свою пропозицію, але й створити неповторну зимову атмосферу? Які аксесуари та гаджети підійдуть у ваш масажний кабінет чи салон?

НАБІР БАЗАЛЬТОВИХ МАСАЖНИХ КАМЕНІВ

Масаж гарячим камінням, хоч і здається трохи екзотичним, але одна з найприємніших процедур, яка допомагає розслабити напружені м’язи, розслабляє все тіло і приємно його розігріває. Для його виконання вам особливо знадобиться відповідний набір масажних каменів у супроводі спеціального нагрівача. Якщо ви новачок і тільки вивчаєте секрети цієї процедури або ви мобільний масажист і потребуєте легкого обладнання, найкращим вибором буде невеликий набір з 36 камені для стоун-масажу або трохи більший – набір із 45 масажних камені. Не хвилюйтеся, це повнорозмірні набори, які дозволяють виконувати масаж всього тіла, включаючи голову, обличчя і стопи. З іншого боку, якщо ви працюєте в основному в масажному кабінеті,чи салоні ви можете вибрати великий набір з 64 масажних каменів , який також включає каміння, що призначені для чакр.

Як вже було сказано, вам знадобиться кам’яний обігрівач – з цифровим або аналоговим управлінням. Це допоможе вам правильно їх нагріти та підтримувати потрібну температуру. У свою чергу для мобільних масажистів рекомендуються зручні портативні сумки з функцією підігріву.

ЗІГРІВНА МАСАЖНА КОСМЕТИКА

Чуттєвий і надзвичайно розслаблюючий масаж масажною свічкою з сезону в сезон стає все більш популярним. Проводиться за допомогою спеціальної косметичної свічки , яка при розчиненні приймає форму теплого рідкого масла. Вони бувають різних ароматів: свіжих і ніжних, але також сильних і надзвичайно ароматних. Хорошим вибором будуть свічки з натуральними компонентами, такими як масло ши, кокосове масло, бджолиний або соєвий віск. Атмосферна музика, приглушене світло та тепло запаленої свічки створять неповторну атмосферу осені.

Іноді вам не потрібні інноваційні рішення – достатньо перевірених, але трохи диверсифікованих, щоб зробити послуги більш привабливими та гарантувати правильну атмосферу. Тому замініть класичні засоби для масажу на засоби з розігріваючим ефектом. Різноманітні олії,  та масажні креми будуть ідеальними , оскільки їх можна використовувати в багатьох процедурах щодня. Завдяки цьому ви легко створите осінній варіант класичного боді-масажу. Однак, якщо ви не хочете відмовлятися від улюблених, перевірених олій, ви також можете використовувати призначений для них нагрівач , завдяки якому ви отримаєте комфортну температуру продукту.

Електричне нагрівальне простирадло для масажного столу

Електричний нагрівальний килимок – гаджет, який часто помилково вважають непотрібним, але ви оціните його особливо в холодні дні, коли ваш пацієнт потребує тепла та ніжного зігрівання свого тіла. Завдяки універсальному розміру він підійде для більшості масажних столів. Простирадло дуже швидко нагрівається і має багатоступеневе регулювання, тому ви можете ідеально регулювати його температуру під потреби клієнта.

 

Осінньо-зимовий сезон дає вам широкий простір – це чудовий час для експериментів і впровадження нових засобів лікування. Тож запам’ятайте всі деталі: тепле, приглушене світло, аромат сушеного апельсина в повітрі, тиха музика та зігріваючий масаж… Ви, безсумнівно, вкрадете серце свого пацієнта.