Масаж стоп — найдавніший і найефективніший метод розслаблення і зняття втоми ніг. Здавна відомо, що правильна техніка масажу стоп «запускає» процес очищення і оздоровлення всього організму, повертає сили і бадьорість після важкого дня.
Масаж стоп позбавить від стресу та оздоровить тіло. У східній медицині вважається, що на поверхні стоп проектуються всі органи людини.

Серед безлічі способів зняття втоми ніг існує один, який подарує вам легкість і розслабленість не тільки в ногах, але й у всьому тілі. І це — масаж стоп. Ступні ніг — одна з найбільш чутливих зон тіла, тому їх масаж здатний делікатно впливати на весь організм. Цим масаж стоп істотно відрізняється від звичайного масажу тіла, при якому відбувається безпосередній вплив на м’язи.

У східній медицині вважається, що на поверхні стоп проектуються всі органи людини. Проекції цих органів — біологічно активні точки, які і є об’єктом впливу під час проведення масажу стоп. Тому кажуть, що при масажі стоп активується робота всіх внутрішніх органів.

Правильно проведений масаж стоп покращує обмін речовин, нормалізує кровообіг і роботу багатьох систем організму, усуває набряки, знімає втому, стрес, позбавляє від безсоння, покращує сон і настрій, оздоровлює організм у цілому.

Влітку, коли є можливість пройтися босоніж морською галькою або просто походити по землі, масаж стоп відбувається природним чином. В інший час нашим ступням необхідне додаткове «тренування» у виді масажу.

Масаж стоп особливо необхідний при:

— проблемах із травною системою;

— головному болю;

— частих простудних захворюваннях;

— порушенні кровообігу;

— захворюваннях нервової системи.

Хоча масаж стоп вважається безпечним, але слід пам’ятати, що при деяких серйозних захворюваннях (онкологічні хвороби тощо), а також при цукровому діабеті та варикозі краще утриматися від його проведення.

Масаж стоп викликає приємні відчуття, але в деяких точках, яким відповідає проблемний орган, може виникнути біль, і цим точкам слід приділити увагу. Крім того, різні частини стоп по-різному чутливі до масажу, але через кілька сеансів масажу чутливість до дотиків зменшується, що є доброю ознакою.

Після масажу стоп ви відчуєте легкість і розслабленість в ногах і у всьому тілі. Однак, як ми вже говорили, такий масаж «запускає» процес очищення і оздоровлення всього організму, і до цього потрібно бути готовим.
Даний вид масажу Ви зможете освоїти у нашій школі.