Здивувати клієнта означає зацікавити його та привернути увагу саме до ваших послуг. І здавалося б, що у сфері масажу це  не так добре працює, як скажімо у сфері розваг, відпочинку чи торгівлі. Але ж ні, виявляється і масажем можна неабияк здивувати і зацікавити клієнтів.

І здавалося б, дивовижні і безглузді, на перший погляд, види масажу – покликані допомогти у вирішені серйозних проблем із здоров’ям і покращити загальний стан організму.

Нижче ми розповімо про 10 видів масажу, які точно вас зацікавлять.

1. Масаж Шіацу (акупунктурний)

Насправді масажем Шіацу сьогодні вже мало кого здивуєш, але ми його все ж внесли до списку через шалену популярність і корисні властивості. Цій масажній техніці, яка виникла у стародавньому Китаї, вже декілька тисяч років. В Японії сьогодні масаж Шіацу (Shiatsu) вважається офіційною масажною терапією, яка підлягає ліцензуванню.

Сам термін Шіацу перекладається з Японської як ‘’натиск пальцем’’. В основі цієї масажної техніки лежить той самий принцип і філософія що і в акупунктурі (голкотерапії).

Ця техніка відноситься до точкового масажу в основі якої лежить система меридіанів, згідно якої життєва енергія ‘’ци’’ через систему шляхів протікає по всьому тілу. Згідно Китайській народній медицині, що ці шляхи (меридіани) пов’язані з відповідними органами. Тому впливаючи на конкретні меридіани поліпшується стан пов’язаних з ними органів в організмі людини.

За допомогою масажу Шіацу можна вирішити такі проблеми

 • Позбавити від слабкості тавтоми;
 • Поліпшити кровообіг;
 • Позбавити від стресу, напруги, занепокоєння тадепресії;
 • Зняти головний біль;
 • Поліпшити регенерацію суглобів там’язів;
 • Поліпшити стан пацієнтів, що страждають на артрит;
 • Позбавити від защемлень в шиї таплечах, болю в спині (включаючи ішіас);
 • Позбавити від безсоння;
 • Допомогти в лікуванні розладів травлення тапроблем з кишечником.

2. Масаж кактусами

Ні – це не те, про що ви з ужасом подумали J Ніхто вас колоти і дряпати не буде. Хоча, погодьтеся, це ще більше додало б екзотики. 🙂

Насправді це безболісна і приємна процедура, за якою потрібно вирушати у Мексику. Адже саме там ростуть кактуси, які використовують для масажу. У Мексиці цей масаж найбільше поширений і полягає у тому, що в шкіру втирається спеціальний крем приготований із соку декількох видів кактусів авокадо та текіли. Втирається цей крем за допомогою спеціального виду кактуса, який не має колючок. Сік кактусів містись багато вітаміну це, тому благотворно впливає на тіло людини.

Не потрібно лякатись, адже в процедурі масажу із використанням листя кактусів, всі колючки видаляються. Очищеним та розігрітим листям щільно обкладають тіло піцієнта. Внаслідок такої процедури шкіра позбавляється від токсинів, тіло розслабляється і навіть самий втомлений клієнт відчуває полегшення і справжній прилив енергії.

Переваги масажу кактусами

 • Має омолоджувальний та протизапальний ефект
 • Добре зволожує шкіру та лікує сонячні опіки
 • Лікує від неврології
 • Знімає хронічну втому
 • Покращує кровообіг
 • Сприяє регенерації шкіри
 • Гармонізує обмінні процеси
 • Підвищує рівень місцевого імунітету
 • Допомагає у боротьбі з цилюлітом

Масаж Льодом

Масаж з використанням льоду хоч і не відноситься до найприємніших процедур, проте являється винятково корисним. Виявляється, що масаж льодом має велике практичне значення. Цей не звичний вид масажу використовують при травмах, хронічних захворюваннях хребта, суглобів та інактивації тригерних точок (зниження больового відчуття).

                                     

Кріомасаж також активно застосовують у косметології. Косметичний лід використовується для боротьби з набряками шкіри та зморшками, а також бореться з процесами старіння надаючи шкірі еластичності покращуючи обмінні процеси в ній. Більше про масаж льодом читайте тут.

Гавайський ритмічний масаж ЛОМІ-ЛОМІ НУЇ.

Цей древній вид масажу, що виник на Полінезійських островах має надзвичайно розслабляючу дію. Після нього можна проспати цілу добу. Техніка цього масажу доволі складна. Він виконується долонями, передпліччями, подушечками і фалангами пальців, ліктями, колінами, ступнями ніг за допомогою теплого масла в ритмі цілющої музики Хо’опонопоно (з гавайської «Робити правильно»).

Масаж чинить на тіло воістину унікальний вплив: м’яко і водночас глибоко опрацьовує шкіру, м’язи, зв’язки, суглоби.

Масаж відновлює цілісність психоемоційних і фізіологічних процесів організму: очищує, зміцнює і зцілює. Необхідно відзначити, що дана процедура має дуже сильний розслаблюючий ефект, який можна порівняти з кількаденним відпочинком на курорті.

Масаж бамбуковими паличками

З назви зрозуміло, що для цього масажу використовуються бамбукові палички. Зазвичай  діаметр 3см а довжина паличок 35 см. Для досягнення кращого ефекту та потрібної вібрації шкіри палички можуть заповнювати піском або зернами.

Техніка масажу передбачає нанесення ритмічних ударів бамбуковими паличками близько 100-120 ударів за хвилину. Ритм і сила ударів постійно змінюється для максимального урізноманітнення впливу на шкіру. Крім ударів масажист використовує прийоми розминання, викручування, розтирання, пресування і розкачування.

                               

Масаж бамбуковими паличками застосовують для корекції контурів тіла, позбавлення від цилюліту на бедрах і сідницях, зняття стресу, покращення венозного кровообігу та лімфотоків.

Масаж має позитивний вплив на серцево-судинну систему. Фізіологічний ефект від масажу виникає внаслідок звуження і розширення судин, які можна регулювати темпом, силою та тривалістю ударів бамбуковими паличками.

Масаж ножами

Вважається, що ефективним способом вплинути на 700 акупунктурних точок на тілі людини є голковколювання. Однак таки й же ефект можна досягти і за допомогою ножів. Такий незвичайний і, на перший погляд, жахливий масаж придумали на Тайвані для тих, хто не переносять вигляд голок. Використовуються для цього масажу ножі-сікачі, подібні до тих, якими нарізають фрукти чи овочі.

Спочатку тіло пацієнта накривають тонкою тканиною, і тільки після цього починається сам масаж. Цей масаж можна рекомендувати людям, які скаржаться на болі у суглобах чи спині.

Сексуальний (еротичний) масаж

Якщо ви хочете приємно здивувати свою другу половинку, то просто зобов’язані навчитись цього масажу. Цей масаж не просто розслабляє і приносить задоволення, а є справжнім виявом любові і ніжності. Він допомагає встановити глибинний зв’язок із іншою людиною.

Головним принципом еротичного масажу є необхідність створення рівного балансу в тілі: не слід масувати лише одну частину тіла забувши про інші. Загальний еротичний масаж є відмінним тонізуючим засобом.

Масаж можна використовувати для зцілення, розслаблення і загальної тонізації тіл партнерів; він також є одним з  засобів еротичного збудження. Він може служити для сублімації і концентрації статевої енергії, як один з невід”ємних аспектів попередньої гри.

Зміїний масаж

Страшно, але корисно. В ролі масажистів зазвичай виступають декілька змій (4-5) різних розмірів. Змії плавно рухаються по тілу, а людина, що керує цією процедурою, стежить, щоб вони охоплювали всю ділянку частини тіла, яку потрібно помасувати. Змії для цього масажу використовуються неотруйні.

Якщо ви не боїтеся змій, то зміїний масаж точно принесе вам масу задоволення. Великі і важкі змії відмінно відпрацьовують м’язи, а невеликі змійки чудово заспокоюють і розслабляють тіло клієнта.

Равликовий масаж

Масаж равликами корисно і не дорого. І не варто цього боятися, тому що процедура насправді приємна. Равлики позитивно впливають на шкіру людини, оскільки слиз який вони виділяють містить багато кологену  гліколевої кислоти і еластину. На його основі виготовляють мазі і креми, які роблять навіть дорослу шкіру ніжною. Тому масаж равликами часто застосовують у косметології. За допомогою цього масажу успішно можна боротися з вуграми, зморшками та іншими негативними процесами на шкірі.

Масаж равликами можна робити не тільки на обличчі, а й на спині руках та ногах. Равлики дуже ніжно масажують шкіру, тому він підійде тим, у кого шкіра дуже чутлива для масажу руками.

Масаж у виконанні слонів

Без сумніву – це один із самих екзотичних видів масажу, який принесе незабутні враження. Їхати за таким масажем доведеться в Індію чи Таїланд, оскільки в нас в Україні такий масаж заборонений.

Спеціально навчені трьох тонні тварини своїми ногами та хоботом помасують вам спинку, тай зрештою як видно на відео нижче не тільки спинку 🙂 .

Це досить екстремальна процедура, яка проходить під строгим наглядом доглядача, однак якщо ви любитель гострих відчуттів то цей масаж принесе вам незабутні враження.

Важко судити про фізіологічну користь від такого масажу, але позитивний настрій гарантовано 🙂