Робота масажиста, пов’язана з фізичним навантаженям. Вона передбачає використання різних матеріалів та засобів. А також це робота з людьми. Все це відіграє важливу роль у повсякденній діяльності масажиста і потребує уваги, щоб ефективно виконоти свою роботу і при цьому не зашкодити собі.

Ергономіка — це наука, що вивчає особливості виробничої діяльності людини з метою збільшення її ефективності, безпеки та комфорту.

Професійна діяльність масажиста пов’язана із значним навантаженням на опорно-руховий апарат. Неправильна постава, відсутність переміщення, неефективне виконання прийомів масажу може призвести до розвитку різноманітних патологій, серед яких міофасціальні больові синдроми, артрити, хронічні люмбалгії, варикозне розширення вен. Така прикра ситуація призведе до втрати працеспроможності протягом відносно нетривалого часу (5-10 років).

Щоб запобігти цьому та уникнути помилок, починаючі фахівці повинні на ці речі звертати особливу увагу.

Ми для цього підготували інфографіку з 10 ергономічних рекомендацій для масажистів.

Продуктивної вам роботи та гарного здоров’я!

P.S. Якщо вам інфографіка ергономічні поради для масажиста була корисною, напишіть в коментарях свої ідеї та теми, на які також можна зробити інфографіку.