МАСАЖЕРИ

Сьогодні масажні технології широко використовуються при виготовлені дрібної техніки оздоровчої  та косметичної спрямованості. Електричні та мануальні масажери набувають все більшої популярності через простоту та регулярність їх використання  а також хороший оздоровчий ефект.

Уныверсальні масажери для всього тіла

Універсальні масажерм для всього тіла можуть мати різні масажні техніки. Найчастіше це постукуючий перкусійний та вібруючий масаж. Мають досить широке застосування, зокрема знімають втому, підвищують тонус та працездатність м'язів, покращують кровообіг та відтік лімфи. Зручні для використання в домашніх умовах.

Масажери Шіацу (Shiatsu)

Масажери шіацу розроблені на основі відомої японської техніки масажу. В основу цієї древньої техніки масажу закрадена таж філософія і принцип що і  в голкотарапії.  Енергетичні канали (меридіани) стимулюються натиском масажера. В основному масажери по принципу шіацу призначені для масажу стоп, плечей та спини.  З їх допомогою можна зняти напругу та позбавитись больових відчуттів.

Масажери для ніг

Окремо слід виділити масажери для ніг. Найчастіше саме на ноги припадає велике навантаження щодня. І з часом можуть проявлятись неприємні відчуття та болі. Масажери для ніг це зазвичай масажери типу шіацу або гідромасажні ванночки. Також можуть використовуватись масажні киимки або мануальні масажери. За допомогою таких масажерів можна зняти втому, біль та набряки ніг та покращити кровообіг.

Масажери сьогодні у світі широко використовуються з оздоровчою та профілактичною митою.

Різноманітність масажерів та їх цільове призначення дозволяє їх ефективно застосовувати для різних частин тіла та груп м’язів.

Масажер може стати відмінним подарунком для вас чи ваших рідних. Його неодмінно оцінять!

Масажери для всього тіла

Вібраційний ударний м'язовий масажер FASCIAL Pro

810 грн

Масажери для ніг

Масажери для шиї

МАСАЖНЕ ПРИЛАДДЯ ТА АКСЕСУАРИ

Сьогодні масажні технології широко використовують при виготовлені різноманітного масажного приладдя. Воно може бути, як допоміжним засобом для масажистів, так і використовуватись самостійно в домашніх умовах.. Мануальні масажери набувають все більшої популярності через простоту та регулярність їх використання  а також хороший оздоровчий ефект.