Ручний масажер (палка) для тригерних точок


 

1690 грн

немає у наявності

Оплата
 • Готівка, безготівковий перерахунок
 • при замовленні передоплата 30%
Доставка
 • у відділення «Нова Пошта» по всій Україні
 • у відділення «Укрпошта» по всій Україні
 • Самовивіз м. Львів
 • Термін виконання замовлення 7-10 днів

З питань замовлення та додаткової інформації телефонуйте +38 097 340 58 98

Опис


 

Переваги

 • Ергономічна ручна «палиця» дозволяє усунути біль у важкодоступних місцях: на шиї, спині, плечах.
 • Тверді наконечники різної форми забезпечують точковий тиск на тригерні точки, що лежать глибоко.
 • Масажні наконечники ефективно знімають напругу в жорстких м’язах уздовж хребта, що дозволяє позбутися больових відчуттів і поліпшити рухливість верхньої частини тіла.
 • Універсальний і простий у використанні інструмент для спортсменів, людей, що ведуть сидячий спосіб життя, мандрівників, літніх людей і всіх, хто страждає від болю в м’язах. Твердый наконечник обеспечивает точечное давление на глубоколежащие триггерные точки.

Параметри

 • 68,5 см x 5 см x 41 см

Ергономічний ручний масажер «Палиця» ідеально підходить для зняття болю та напруги в жорстких м’язових вузлах, особливо у важкодоступних місцях на шиї, спині, плечах.

Ручний масажер у вигляді крюка — це простий у використанні й ефективний інструмент для самостійного масажу, який допомагає зняти м’язову напругу, позбутися больових відчуттів і дискомфорту, відновити м’язи після інтенсивних занять спортом.

До дрібниць продумана конструкція

Завдяки ергономічному дизайну можна легко діставати до больових точок і впливати на напружені м’язи шиї, спини, плечей і нижньої частини тіла.

Тверді наконечники мають три різні форми для ефективного вузькоспрямованого впливу на м’язові ущільнення. Оригінальна конструкція з двома гаками і виступами різного розміру дозволяє дістати тригерні точки в будь-якій зоні тіла – з голови до п’ят.
Масажер тригерних точок має 11 наконечників трьох різних видів – маленький круглий, середній загострений і великий круглий. Можливість вибору наконечника дозволяє знайти саме той вид тиску, який потрібен на обраному ділянці тіла.

Масажжні наконечники дозволяють пропрацювати жорсткі м’язи вздовж хребта, що сприяє поліпшенню гнучкості й збільшенню діапазону рухів верхньої частини тіла. Унікальне руків’я  дає можливість зручного хвату й дозволяє користувачам краще контролювати ступінь тиску на м’язи..

Робота з лопатками, плечима і шиєю

Конструкція масажера з гаками і виступами різного розміру дозволяє працювати з хворобливими м’язовими вузлами в таких зонах, як грудний відділ спини, лопатки, шия і плечі. Це дуже труднодосягаемимі зони, які складно і незручно обробляти, використовуючи традиційні масажні ролери і масажні м’ячі.

Глибокий точковий масаж

Що стосується нижньої частини тіла масажер  є засобом глибокого точкового масажу. У поєднанні з іншими масажними засобами або самостійне використання масажера неймовірно прискорює відновлення тіла після фізичних навантажень і інших видів стресу.

У комплекті до ручного масажера тригерних точок є інструкція використання.

Форма для замовлення